Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Програма мовної та академічної підготовки у Великій Британії
Програма мовної та академічної підготовки у Великій Британії

Leeds English Language School пропонує іноземним студентам, які збираються отримувати A-level у Великій Британії, пройти мовну й академічну підготовку

Програма мовної та академічної підготовки у Великій Британії

Хороший старт - це дуже важливо. Тому для студентів, які збираються отримувати A-level у Великій Британії, дуже корисним буде спеціальний курс мовної та академічної підготовки - A-level Foundation, розроблений Leeds English Language School.

Такий курс не лише поліпшить англійську, але й надасть відмінні переваги на початку навчання.

Зазвичай заняття за програмою A-level починаються у вересні, а перші іспити дуже часто проходять вже в січні.

Дата початку підготовчого курсу - травень 2012 року. Тривалість - 10 тижнів. Вартість навчання - 250 фунтів на тиждень. Вік студентів - від 16 до 18 років. Проживання - в школі-пансіоні або в сім'ї.

Для того щоб вступити на підготовчий курс A-level Foundation, кандидат має надати результати IELTS не нижче 5.0 (або еквівалент, наприклад, TOEFL).

Підготовка до A-level, як частина даного курсу, включає вивчення структури іспитів A-level у Великій Британії, модульного характеру іспитів, правил і термінів іспитів і перездачі.

Студенти дізнаються, як виглядають типові екзаменаційні документи A-level, отримають опис і роз'яснення 30-ти різних предметів A-level, вивчать термінологію предметів A-level з бізнесу, економіки, математики, бухгалтерського обліку, фізики, інформаційних технологій, мистецтва та дизайну.

Вони також зможуть отримати консультації щодо різних програм A-level і дізнатися про переваги британських університетів.

За більш докладною інформацією про курс мовної та академічної підготовки A-level Foundation звертайтеся до менеджерів освітнього агентства Concept за тел.: (044) 362 32 62, (044) 362 38 68.

Довідка: Leeds English Language School розташована в м. Лідс, в графстві Йоркшир. У навчальному закладі навчаються 1200 студентів у віці від 16 до 20 років. 85% випускників школи щороку вступають до університетів. Курси англійської мови, запропоновані школою, включають курси загальної англійської мови, бізнес-англійської, а також підготовку до IELTS.

Освіта.ua
08.10.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!