International House Malta-Gozo: знижка 50% на всі курси англійської на Мальті

Мовна школа International House Malta-Gozo надає можливість замовити будь-який курс в період з 7 листопада 2011 по 30 березня 2012 за півціни

International House Malta-Gozo: знижка 50% на всі курси англійської на Мальті

Мінімальна тривалість курсу – два тижні. Курс розрахований на студентів віком від 18 років. До курсу входять 20 уроків англійської мови на тиждень. Розміщення: сім‘я, полупансіон (можлива резиденція, готель – за доплату).

За додаткову плату можливо замовити інтенсивні уроки (30 занять англійської на тиждень), курс в міні-групах (до 4 осіб в групі), а також додаткові тижні занять.

Школа International House Malta складається із двох навчальних центрів – один безпосередньо на острові Мальта (Сент-Джуліанс), а інший на сусідньому острові Гозо. Центр IH Gozo займає елегантну будівлю із власним великим басейном. Дістатись на острів Гозо можна паромом або гелікоптером. Тут чудова атмосфера для відпочинку, захоплюючі ландшафти, прозора морська вода і пісчані пляжі. У вільний час можна пірнати із аквалангом, кататись на конях, знайомитись із стародавньою історією.

Перевагою мовних шкіл на Мальті є те спрощена процедура отримання візи – без відвідання посольства. Для власників шенгенської візи – безвізовий в‘їзд на Мальту.

За більш детальною інформацією слід звертатися до менеджерів International House за тел.: (044) 238-98-70, (044) 238-97-96.

Освіта.ua
08.10.2011