Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Мовний центр Navitas English: Безкоштовні тижні вивчення англійської в Австралії
Мовний центр Navitas English: Безкоштовні тижні вивчення англійської в Австралії

Мовний центр Navitas English (Австралія) пропонує скористатися ексклюзивними пропозиціями всім, хто забронює курс на 2011/12 навчальний рік до 23 грудня

Мовний центр Navitas English: Безкоштовні тижні вивчення англійської в Австралії

Navitas English - це група мовних шкіл в Австралії. Вона входить до групи Navitas - всесвітньої освітньої організації, що об'єднує 50 коледжів і кампусів по всьому світу, в тому числі в Австралії, Великій Британії, США та Канаді. Більшість з них знаходиться на території кампусів університетів-партнерів.

Navitas English має 30-річний досвід роботи в сфері організації курсів англійської мови.

Акція Navitas English поширюється на будь-яку програму на 2011/2012 навчальний рік, заброньовану до 23 грудня 2011 року.

Усі бажаючі можуть отримати 1 безкоштовну тиждень навчання за кожні заброньовані 5 тижнів, 2 безкоштовні тижні - за заброньовані 10 тижнів і т.д. У цьому випадку навчання проходитиме на кампусі в м. Кернс.

При бронюванні 9 тижнів навчання в будь-якому кампусі надається 1 тиждень навчання в подарунок. При бронюванні 15 тижнів навчання в будь-якому кампусі надаються ще два тижні навчання безкоштовно плюс туристичний ваучер на $200. При бронюванні 21 тижня, 3 тижні надаються в подарунок плюс туристичний ваучер на $500.

Туристичний ваучер дійсний протягом навчального року і може бути використаний для покриття витрат на перельоти, проживання, екскурсії тощо.

За більш детальною інформацією звертайтеся до менеджерів освітнього агентства Istudy за тел.: (044) 222 79 19, (044) 235 07 55.

Освіта.ua
29.09.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!