Курси англійської мови в США та Великій Британії

Група мовних шкіл English Study Centers (EC) оголошує про початок прийому заявок на курси загального та інтенсивної англійської мови для студентів старше 16 років

Курси англійської мови в США та Великій Британії

English Study Centers (EC) - це освітня організація, що об'єднує мовні школи, де викладається англійська мова. Центри EC знаходяться в США, Великій Британії, ПАР та на Мальті.

В період з жовтня по грудень 2011 року в центрах EC в США і Великій Британії діють спеціальні пропозиції для студентів, які бажають навчатися за програмою загальної або інтенсивної англійської.

Курси загальної англійської в США - від 265 доларів на тиждень, інтенсивної англійської - від 335 доларів на тиждень. Заняття будуть проходити в Нью-Йорку, Бостоні, Сан-Дієго або Сан-Франциско, на вибір студента.

Курси загальної англійської у Великій Британії - від 140 фунтів на тиждень, інтенсивної - від 165 фунтів. Заняття будуть проходити в Брістолі, Брайтоні, Кембриджі чи Лондоні, на вибір студента.

Ціни діють за умови, що студент бронює курс з жовтня по грудень 2011 року, тривалість курсу - від двох тижнів.

За додатковою інформацією про курси звертайтеся до менеджерів освітнього агентства Istudy за тел.: (044) 222 79 19, (044) 235 07 55.

Освіта.ua
19.09.2011