Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Фахова спілка "Німецька мова як іноземна" презентуватиме свої курси в Києві
Фахова спілка "Німецька мова як іноземна" презентуватиме свої курси в Києві

Студенти-іноземці мають можливість вивчити німецьку мову, а також підготуватися до вступних іспитів до німецьких вузів у вузах-партнерах фахової спілки "Німецька мова як іноземна"

Фахова спілка "Німецька мова як іноземна" презентуватиме свої курси в Києві

До складу фахової спілки "Німецька мова як іноземна" (FaDaF e.V.) входять вищі навчальні заклади, пов’язані з ВНЗ громадські організації, а також приватні мовні інститути, що спеціалізуються на підготовці до таких іспитів з німецької мови як DSH і TestDaF, а також на літніх курсах.

Спілка FaDaF, що об’єднує понад 700 членів, є найбільшою спілкою в галузі німецької мови як іноземної у Німеччині, вона відома завдяки численним заходам з підтримки вивчення німецької мови. Зокрема, до її завдань входить контроль якості під час іспиту DSH.

Кількість студентів: 25000. Профіль: курси німецької мови, літні курси, підвищення кваліфікації викладачів німецької як іноземної, навчальні програми "Німецька мова як іноземна". Тривалість навчання: від 2 тижнів до 12 місяців. Вартість навчання: до 2400 євро.

Курси проводяться безпосередньо на території кампусу обраного закладу й в усіх університетських містах.

За допомогою організації можна отримати сертифікати з німецької мови DSH, TestDaF, а також підготуватися та скласти іспит на визначення рівня знань (для підготовчих коледжів).

Зустрітися з представниками фахової спілки «Німецька мова як іноземна» та дізнатися більше про її пропозиції навчання ви можете на Освітньому ярмарку вузів Німеччини, який пройде в Києві 23-24 вересня 2011 року з 10.00 до 18.00, у приміщенні готелю "Русь" за адресою: вул. Госпітальна, 4 (станція метро "Палац Спорту").

Освіта.ua
15.09.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!