Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Осінні канікули та вивчення англійської на Мальті
Осінні канікули та вивчення англійської на Мальті

Мовні школи Мальти запрошують школярів 13-17 років провести осінні канікули, відпочиваючи та вивчаючи англійську мову на Мальті

Осінні канікули та вивчення англійської на Мальті

Центр Освіти на Мальті EC (Європейський центр) був заснований у 1991 році. Приміщення центру були побудовані в 2001 році. Центр складається з 2-х будівель, в яких розташовані 62 зручні, світлі та кондиційовані аудиторії.13 аудиторій призначені для проведення занять у невеликих групах або для приватного викладання.

У школі учні можуть користуватися бездротовим підключенням до Інтернету, просторим Інтернет-кафе, комп'ютерним класом, бібліотекою, аудіо та відео-, обладнанням.

Пропоновані курси для підлітків: загальна англійська мова (20 годин на тиждень), інтенсивний курс (30 годин на тиждень).

У школі також викладають бізнес-англійську, студенти старше 50 років можуть вивчати мову на спеціальному курсі в міні-групах.

Інститут англійської мови NSTS був заснований в 1963 році при Мальтійському Державному Університеті. NSTS є ліцензованим центром для здачі Cambridge Exams, також організовує курси з підготовки студентів, що вступають до Мальтійського Університету та інших зарубіжних вузів.

Просторі, світлі класи школи надають можливість вивчати мову як в групах, так і на індивідуальних заняттях.

Шкільні аудиторії оточені садом, зоною відпочинку зі студентським кафе. Всі приміщення оснащені кондиціонерами. У школі є комп'ютерний клас з програмою індивідуального вивчення мови, а також безкоштовним WIFI доступом в Інтернет для особистого користування.

Вивчення англійської мови ґрунтується, насамперед, на високому рівні мотивації студентів і професійній підготовці викладачів. Усі мовні курси мають практичну спрямованість.

Дати заїздів до цих шкіл: будь-який день в період з 2 жовтня по 4 листопада 2011 року.

Вартість курсу з проживанням у родині та харчуванням - 342 євро на тиждень, з проживанням у резиденції - 440 євро на тиждень.

За додатковою інформацією звертайтеся до менеджерів компанії Esperanto Travel за телефонами: (044) 592-52-77, (044) 499-66-54.

Освіта.ua
08.09.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!