Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Знижка на 4-тижневий курс англійської в Ірландії
Знижка на 4-тижневий курс англійської в Ірландії

Cogan International College, Cork (Ірландія) пропонує всім бажаючим забронювати 4-тижневий курс загальної англійської мови за 1000 євро

Знижка на 4-тижневий курс англійської в Ірландії

Ціна включає 20 годин на тиждень загальної англійської мови, проживання в одномісній кімнаті в приймаючій родині та триразове харчування. Стандартна ціна за цей курс без знижки - 1720 євро. Заявки приймаються до 2 вересня 2011 року.

Cogan International College має 35-річний досвід у сфері міжнародної освіти. Коледж пропонує курси англійської мови для студентів, професіоналів і корпоративних клієнтів.

Загальні курси англійської мови в цьому коледжі базуються на 12-тижневій програмі, але починати вивчати англійську можна на двотижневому курсі. Ці курси починаються щопонеділка.

Курс англійської мови, на який поширюється знижка, називається "General English - All skills".

По закінченні курсу студенти отримають сертифікат Cogan International College, в якому будуть оцінені знання студента з основних навичок: говоріння, вимова, читання, письмо та сприйняття на слух.

Більш детальну інформацію можна отримати у менеджерів агентства з освіти за кордоном "А-пріорі" за тел.: (044) 221 78 99.

Освіта.ua
26.08.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!