Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Осінні мовні програми в європейських школах для дорослих і дітей
Осінні мовні програми в європейських школах для дорослих і дітей

Уже зараз є можливість забронювати навчання на осінніх програмах в європейських школах і мовних центрах

Осінні мовні програми в європейських школах для дорослих і дітей

Пропозиції для дітей і підлітків доступні в таких школах, як Alexanders International School, BellBedgebury, London Empire Academy, Melton College, OISE Newbury.

Діти та підлітки також можуть вчитися в родині викладача. Такі програми пропонують мовні школи Regent Home Tuition і Living Learning English.

Альтернативою туманній Великобританії буде теплий оксамитовий сезон у Туреччині з мовним центром English&Morе.

Також є можливість вивчити мову та весело відпочити в міжнародному лінгвістичному центрі IELS на Мальті, а бажаючі підтягти німецьку мову можуть провести осінні канікули в школі DID Deutsche-Institut або центрі німецької мови Humboldt-Institut у Німеччині.

Вартість програм залежить від обраної країни і школи та варіюється в межах від 500 до 1500 євро на тиждень. Тривалість навчання - від 1 тижня. Найбільш бажаний вік для юних студентів - від 11 до 16 років.

Вибір мовних курсів для молоді та дорослих досить великий. Це більш ніж 30 шкіл у Великобританії та Ірландії, мовні центри на Мальті та в Туреччині, а для тих, хто цікавиться іншими іноземними мовами, - навчальні заклади в Німеччині, Австрії, Італії, Іспанії та Франції.

Вартість навчання - від 120 євро на тиждень, тривалість програм - від 1 тижня, а вік студентів - від 16 років.

Також, якщо студент бронює будь-яку програму в осінній період та має дійсну візу до Великої Британії, освітнє агентство Istudy надає знижку на свої послуги в розмірі 100 євро.

За більш докладною інформацією про програми та курси європейських шкіл та мовних центрів звертайтеся в освітнє агентство Istudy за тел.: (044) 222 79 19, (044) 235 07 55.

Освіта.ua
18.08.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!