Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Курси англійської мови в кращих мовних школах Ірландії
Курси англійської мови в кращих мовних школах Ірландії

У цьому році Ірландія надала можливість студентам з України скористатися британською візою для в'їзду в країну

Курси англійської мови в кращих мовних школах Ірландії

Слід зазначити, що система освіти Ірландії вважається однією з найкращих в Європі, а її мешканці сміливо можуть претендувати на звання найгостинніших.

Центри мовної підготовки в Ірландії по праву можуть пишатися своєю історією, якістю викладання, стандартами навчання, сучасним обладнанням та індивідуальною увагою до кожного студента.

Ведучими мовними школами Ірландії є: Galway Cultural Institute, International House Dublin, Centre of English Studies, Cork Language Centre, Edgewater college та ін.

Мовні школи пропонують програми для студентів різного віку та з різними цілями вивчення англійської мови.

Так, мовна школа Galway Cultural Institute пропонує курси загальної, ділової англійської мови, курси підготовки до здачі FCE / CAE / CPE / TOEIC / IELTS / BEC, комбіновані курси "Англійська + кінний спорт / гольф / кіно" для студентів старше 16 років, а також курси для викладачів англійської як іноземної.

International House Dublin приймає студентів старше 18 років і пропонує наступні програми: загальний курс та інтенсивний курси, індивідуальні заняття, підготовка до IELTS та Кембріджських іспитів, довгострокові програми і курс для вчителів.

Centre of English Studies знаходиться в Дубліні. Особливістю цього мовного центру є те, що після занять студентам пропонується різноманітна культурно-спортивна програма. Навчання тут буде цікаве тим студентам, які хочуть підвищити рівень англійської у сфері бізнесу, медицини, авіації або страхування.

Мовна школа Cork Language Centre пропонує групові та індивідуальні програми для студентів віком від 16 років. Школа розташована в культурному центрі Ірландії, місті Корк.

Школа англійської мови Edgewater College була заснована 15 років тому. На сьогоднішній день, поряд з традиційними курсами вона пропонує, ряд програм вивчення англійської в професійній сфері (медицина, авіація, правознавство, IT-індустрія та ін.).

Також, для бажаючих не тільки поліпшити знання англійської в Ірландії, а й познайомитися з цією країною, багатьма мовними школами пропонується спеціальний курс - "Курс вивчення культури Ірландії".

За додатковою інформацією про ці та інші мовні школи Ірландії ви можете звертатися до менеджерів Агенції академічного консалтингу з навчання за кордоном Domar Travel Education за тел.: (044) 592-83-86, (044) 451-57-52.

Освіта.ua
19.07.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!