Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Курси німецької мови в Німеччині за доступною ціною
Курси німецької мови в Німеччині за доступною ціною

Мовна школа iOR Shprachschule пропонує студентам від 18 років якісне навчання німецькій мові та підготовку до складання міжнародних іспитів

Курси німецької мови в Німеччині за доступною ціною

Школа знаходиться на півдні Німеччини, у Фрайбурзі - найбільш сонячному місті Німеччини з населенням 200 тисяч жителів.

Фрайбург є важливим університетським центром Південної Німеччини, де кожен шостий житель - студент.

Школа iOR Shprachschule забезпечує повне занурення в мовне середовище, чому сприяє розумна організація навчального процесу в невеликих групах та досвідчені викладачі.

У школі дружня атмосфера та індивідуальний підхід до кожного учня, що є важливою умовою освітнього та виховного процесу.

Школа пропонує такі програми: інтенсивні курси німецької мови, підготовчі курси для вступу в університет і складання іспитів (Zertifikat Deutsch, Mittelstufe I-II, TestDaF, DSH), бізнес-курс німецької мови, практика в Німеччині + вивчення мови, а також індивідуальні курси. Навчання розраховане на два тижні.

Літні курси розраховані на термін від чотирьох тижнів. Навчання на літніх курсах пропонується в липні-вересні.

Окрім навчання, студенти мають можливість взяти участь в екскурсіях та інших заходах, що організовує мовна школа.

Залежно від пори року та побажань студента складається культурна програма: екскурсії по місту та регіону, поїздки до Франції та Швейцарії, відвідування музеїв і виставок, дегустація вин Кайзерштуля, поїздка в парк атракціонів Europa-Park, спортивні заходи, пікніки та багато іншого.

Вартість курсів - від 120 євро за тиждень, в залежності від обраної програми й тривалості навчання.

З усіх питань, що стосуються навчання на курсах німецької мови в мовній школі iOR Shprachschule, ви можете звернутися до менеджерів освітнього агентства "Istudy" за телефонами: (044) 222-79-19, (044) 235-07-55.

Освіта.ua
18.07.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!