Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Акція від Navitas English: додаткові тижні навчання англійської на мовних курсах в Австралії
Акція від Navitas English: додаткові тижні навчання англійської на мовних курсах в Австралії

Мовний центр Navitas English пропонує додаткові безкоштовні тижні навчання всім студентам, які до 31 вересня цього року забронюють мовний курс на 2011/2012 навчальний рік

Акція від Navitas English: додаткові тижні навчання англійської на мовних курсах в Австралії

Navitas English має 30-ти річний досвід роботи, і на сьогоднішній день школи центру розташовані в найбільших містах Австралії: Сідней, Мельбурн, Брісбен, Перт, Дарвін і Кернс.

Щорічно в школах мовного центру навчаються 25 тисяч студентів з Австралії та інших країн.

Navitas English пропонує ряд курсів для студентів різного віку та з різними цілями: загальна англійська, академічна англійська, підготовка до університету, інтенсивна англійська, підготовка до Кембріджського іспиту і до IELTS, англійська для TESOL та ін.

При бронюванні будь-якого курсу до 31 вересня 2011 року студенти мають можливість отримати додаткові безкоштовні тижні навчання.

Отже, при бронюванні 9-ти й більше тижнів студент отримує один тиждень навчання на мовних курсах в Navitas English безкоштовно.

Якщо учень хоче забронювати 15 і більше тижнів навчання в центрі, йому надаються два тижні в подарунок і туристичний ваучер номіналом $ 200.

Спеціальна пропозиція поширюється і на тих, хто забронює 21 тиждень навчання. У цьому випадку студент зможе ще три тижні вчитися в мовній школі безкоштовно, а також отримує туристичний ваучер номіналом $ 500.

Ці пропозиції дійсні для всіх видів курсів у всіх кампусах. Туристичний ваучер дійсний протягом навчального року і може бути використаний для покриття витрат на перельоти, проживання, екскурсії.

Спеціальна пропозиція доступна і тим студентам, які навчатимуться в школі Navitas English, розташованої в м. Кернс. За кожні заброньовані 5 тижнів студент отримає 1 тиждень навчання в подарунок.

З усіх питань, що стосуються навчання на мовних курсах в австралійському мовному центрі Navitas English, звертайтеся до агенції з освіти за кордоном Istudy за тел.: (044) 222-79-19, (044) 235-07-55.

Освіта.ua
11.07.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!