Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Отримайте безкоштовні тижні навчання на мовних програмах в США
Отримайте безкоштовні тижні навчання на мовних програмах в США

Мережа мовних шкіл в США і Канаді Zoni language centers пропонує студентам тривалих мовних програм безкоштовно отримати додаткові тижні навчання в мовній школі Нью-Йорка або Майамі-Біч

Отримайте безкоштовні тижні навчання на мовних програмах в США

Мережа мовних шкіл Zoni Language Centers була заснована в Нью-Йорку в 1991 році. Мовні центри розташовані в Нью-Йорку, Майамі-Біч і Ванкувері.

Заклад приймає студентів від 18 років з будь-яким рівнем володіння англійською мовою. На навчання можна відправитися у будь-який час протягом року, а до занять можна приступити з будь-якого понеділка.

Мовний центр Zoni language centers в Нью-Йорку пропонує такі курси: інтенсивний курс англійської мови, інтенсивний курс підготовки до TOEFL, інтенсивний курс бізнес-англійської, англійська + танці.

Мовний центр Zoni language centers в Майамі-Біч надає можливість навчатися на інтенсивному курсі або брати приватні уроки у викладача школи.

Вартість навчання на базі цих мовних центрів - від 295 USD на тиждень, залежно від обраної програми.

Всім студентам, які планують розпочати навчання до 31 січня 2012 року, пропонується 1 тиждень навчання в подарунок при бронюванні 12 тижнів навчання, 2 тижні в подарунок при бронюванні 16 тижнів навчання, 3 тижні в подарунок при бронюванні 20 тижнів навчання і 4 тижні в подарунок при бронюванні 24 тижнів навчання. Повна оплата програми має бути зроблена не пізніше 30 вересня 2011 року.

Додаткову інформацію можна отримати у менеджерів освітнього агентства Students International за тел.: (044) 238-20-38.

Освіта.ua
05.07.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!