Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Вивчення англійської в Туреччині з британськими викладачами
Вивчення англійської в Туреччині з британськими викладачами

Міжнародний навчальний центр English&More пропонує дивовижну можливість провести незабутній час у турецькому курортному містечку Фетхіє і пройти курс англійської мови з британськими викладачами

Вивчення англійської в Туреччині з британськими викладачами

У зв'язку з розвитком і розширенням мовного центру English&More, тепер студентам надана можливість навчатися у новому кампусі.

Кампус розташований на великій території, оточеній лісом, що робить його прекрасним місцем для навчання і відпочинку.

Усі аудиторії школи обладнані кондиціонерами, сучасними високими технологіями і всім необхідним для ефективного вдосконалення навичок англійської та особистісних якостей кожного студента.

Перевагою навчання в центрі English&More є можливість проведення навчальних занять на природі.

Також, біля нового центру є велике футбольне поле, пляжний футбольний майданчик, баскетбольне поле, великий басейн, волейбольний майданчик. У центрі є 4 окремі ігрові кімнати - дві для дітей та дві для дорослих, а також безкоштовний Wi-Fi на всій території кампуса.

Всі викладачі центру - висококваліфіковані спеціалісти й обов'язково британці.

Протягом літнього періоду English&More пропонує програму загальної англійської для дітей та підлітків від 8 до 16 років, яка включає 20 годин англійської мови на тиждень плюс п'ять годин практики розмовної мови з викладачем під час позакласних заходів.

Дана програма спеціально розроблена для того, щоб активізувати розмовну мову й творчі навички студентів.

Студентам у віці від 16 років пропонуються наступні програми: загальний курс англійської мови, підготовчий курс академічної англійської, бізнес-англійська, інтенсивний курс бізнес-англійської, інтенсивний курс загальної англійської, загальний та інтенсивний курси для міні-груп, підготовка до іспитів TOEFL/IELTS.

Вартість: від 705 євро за 2 тижні (залежить від вибору програми, харчування, проживання).

З усіх питань, що стосуються вивчення англійської мови на мовних курсах в міжнародному навчальному центрі English&More, звертайтеся до менеджерів освітнього агентства Istudy за тел.: (044) 222-79-19, (044) 235-07-55.

Освіта.ua
05.07.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!