Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Згадайте англійську перед школою на британських мовних курсах
Згадайте англійську перед школою на британських мовних курсах

Аби допомогти дитині згадати англійську перед початком нового навчального року, освітній центр "Concept" пропонує низку програм британських мовних шкіл, що відбудуться у серпні

Згадайте англійську перед школою на британських мовних курсах

Провести останній місяць літа з користю можна в Canterbury Stafford House School. Ця мовна школа розташована в історичному університетському місті неподалік від Лондону.

Школа пропонує інтенсивний курс англійської (30 годин на тиждень) для підлітків 14-17 років та приймає студентів до 28 серпня.

Вартість двотижневої програми становить 1400 фунтів. Вартість покриває навчання (30 годин на тиждень), навчальні матеріали, заняття спортом за вибором дитини, творчі заходи та заняття, а також екскурсії до таких міст, як Лондон, Брайтон, Кембридж, Лідс, Довер та інші.

Освіжити знання англійської мови пропонує й Felsted school - школа-пансіон, яка розташована у містечку Felsted неподалік від Кембриджу та Лондону.

Ця школа пропонує курс англійської мови та активний відпочинок для підлітків 12-17 років та приймає студентів до 20 серпня.

Вартість двотижневої програми - 1400 фунтів. Вартість покриває навчання (20 годин на тиждень), навчальні матеріали, заняття спортом за вибором дитини, творчі заходи, а також екскурсії до Кентербері, Лондону, Брайтону, Кембриджу, Саусенду, Челмсфорду, Колчестера, на озеро Таррок.

Ще одні мовні курси для іноземців відкрито у Newlands School – школі-пансіоні, яка розташована на узбережжі Південної Англії неподалік від курортної зони та жвавого міста Істборн, що робить цю школу ідеальним місцем для літнього відпочинку та навчання.

Школа пропонує курс англійської та активний відпочинок для дітей та підлітків 9-17 років та приймає дітей до 28 серпня.

Вартість двотижневої програми складає 1400 фунтів. Вартість покриває навчання (20 годин на тиждень), навчальні матеріали, заняття спортом за вибором дитини, творчі заходи, а також екскурсії до таких міст, як Гастингс, Брайтон, Лондон, Истборн, або подорож Темзою тощо.

Згадати англійську перед школою можна й в Harrow House International College, розташованому у невеличкому курортному містечку Swanage. Harrow House – єдина мовна школа в містечку, тому студентам гарантовані інтеграція в англомовне середовище та англійський спосіб життя.

Школа пропонує курс "Англійська плюс спорт" для підлітків 12-17 років та приймає студентів до 10 вересня. На цій програмі діти вивчають англійську 20 годин на тиждень. Також, 15 годин на тиждень відведено на спортивні та творчі заняття.

Вартість двотижневої програми - 1100 фунтів. Вартість покриває навчання (20 годин на тиждень), навчальні матеріали, заняття спортом за вибором дитини, творчі заходи та заняття, а також екскурсії до Бату, Портсмута, Солсбері, Оксфорду, на острів Саутгемптон, до садиби Лонгліт та доісторичної споруди Стоунхендж.

Допоможіть своїй дитині підготуватись до школи, проведіть останній місяць літа з користю.

З усіма питаннями стосовно літніх мовних курсів у британських мовних школах звертайтесь до менеджерів освітнього центру "Concept" за тел.: (044) 362-32-62, (044) 362-38-68

Освіта.ua
26.06.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!