Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Літні канікулярні курси англійської мови у Великій Британії
Літні канікулярні курси англійської мови у Великій Британії

Мовний центр Ardmore Summer Language Schools пропонує дітям та підліткам курси англійської мови, які пройдуть на базі Myerscough College (Велика Британія)

Літні канікулярні курси англійської мови у Великій Британії

Ardmore Summer Language Schools протягом 25 років пропонує мовні курси. Основна мета навчання у мовних школах Адмор полягає в тому, щоб студенти покращували знання англійської мови в безпечній і дружній обстановці.

Мовна програма в Myerscough College призначена для учнів у віці від 9 до 17 років і включає 15 годин занять на тиждень. Максимальна кількість в групі - 15 осіб. Курс англійської мови заснований на комунікативному підході до навчання.

Студентам надається можливість практикувати свої навички у різноманітних веселих і стимулюючих мовлення видах діяльності. Уроки цікаві, інтерактивні і створені для того, щоб поліпшити не тільки знання англійської мови, але і впевненість у її використанні.

Myerscough College розташований у мальовничій сільській місцевості графства Ланкашир неподалік від Престона, Блекпула і Манчестера. На території коледжу є спортивне обладнання, майданчики для гольфу, баскетболу та волейболу, футбольне, крикетне й тенісне поля, спортивний зал, академія гольфу, різноманітні можливості для командних ігор. Крім цього, для студентів організовують творчі заняття, розважальні програми.

Проживання - в студентському гуртожитку, харчування - повний пансіон. Тривалість програми - від одного тижня. Вартість програми - 550 фунтів стерлінгів за тиждень. Програма дійсна лише протягом літніх місяців.

За додатковою інформацією про літні курси англійської мови на базі Myerscough College у Великій Британії звертайтеся до менеджерів освітньої агенції Istudy за тел.: (044) 222-79-19, (044) 235-07-55.

Освіта.ua
26.06.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!