Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Літні підготовчі та мовні курси у Великій Британії
Літні підготовчі та мовні курси у Великій Британії

Лондонська мовна школа Internexus English Language School пропонує студентам у віці від 16 до 21 років загальний курс англійської мови, підготовчі курси для складання іспитів з англійської мови та мовні курси з підготовки до коледжу

Літні підготовчі та мовні курси у Великій Британії

Internexus English Language School - мережа мовних шкіл в США і Великій Британії. Школу в Лондоні було засновано в 1994 році.

Школа англійської мови Internexus у Великій Британії проводить заняття на базі Regent's College, що знаходиться в Риджентс Парк, в самому центрі Лондона. Кампус розташований таким чином, що студентам відкрито культурне й соціальне життя Лондона. Кампус Regent's College був побудований в 1913 році. Зараз тут навчаються близько 3000 студентів з 80 країн світу.

Студентам пропонується загальний курс англійської (включаючи інтенсивний курс) тривалістю від 2 тижнів. Навчання на цьому курсі можна починати будь-якого понеділка.

Курс академічної англійської та підготовка до іспиту IELTS або кембриджських іспитів тривають від 8 до 12 тижнів. Початок курсу в 2011 році - 27 червня або 17 жовтня.

Передсесійний курс англійської починається 8 серпня і закінчується 2 вересня 2011 року.

Крім цього, студенти можуть обрати двотижневий курс бізнес-англійської, який цього року стартує 11 липня, 25 липня та 8 серпня.

Протягом навчання студентам також пропонується екскурсійна програма: екскурсії вихідного дня до Единбургу, Оксфорда, Кембриджа та до інших міст, спеціальна туристична програма для студентів-іноземців, які хочуть ознайомитися з Лондоном.

З усіх питань, що стосуються навчання в Internexus English Language School, звертайтеся до менеджерів освітнього агентства Istudy за тел.: (044) 222-79-19, (044) 235-07-55.

Освіта.ua
22.06.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!