Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Знижка на літній мовний курс у Великій Британії
Знижка на літній мовний курс у Великій Британії

Тільки цього літа освітній центр Language in Group пропонує знижку 20% на навчання в своїй школі Language in London за програмою "Розмовна англійська" при Королівській Академії драматичного мистецтва

Знижка на літній мовний курс у Великій Британії

Школа Language in London розташована в самому центрі столиці Великої Британії, у серці культурного та академічного Лондона. Школа знаходиться в престижному районі Блумсбері, поруч із Британським музеєм і Лондонським Університетом.

Language in London пропонує ряд традиційних та інноваційних курсів для іноземних студентів, зокрема, новий курс "культурного досвіду", інтенсивний курс англійської мови, що передбачає навчання як за підручниками, так і без них тощо.

Однією з новинок Language in London є програма співпраці зі школою драми у Великій Британії Royal Academy of Dramatic Arts, що дозволить студентам не лише вивчати мову, але й вчитися застосовувати отримані знання, ґрунтуючись на техніках ораторської майстерності.

Саме за цією програмою центр пропонує 20% знижку на літній мовний курс для всіх іноземних студентів віком від 18 років.

Дати заїздів: 18 липня та 8 серпня 2011 року. Тривалість курсу: 2 тижні. Вартість курсу зі знижкою - 1000 фунтів стерлінгів.

Більш детальну інформацію можна отримати в менеджерів освітнього агентства Istudy за телефонами (044) 222-79-19, (044) 235-07-55.

Довідка: Освітній центр Language in Group в своєму розпорядженні має три школи: в Лондоні, Тотнесі (Велика Британія) та Дубліні (Ірландія). Організація спеціалізується на наданні курсів англійської мови. Language in Group в Лондоні й Тотнесі акредитована Британською Радою. Школа в Дубліні акредитована Консультативною радою шкіл англійської мови в Ірландії.

Освіта.ua
20.06.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!