Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Онлайн проект з самостійної організації освітніх подорожей за кордон
Онлайн проект з самостійної організації освітніх подорожей за кордон

В Україні стартував онлайн проект з міжнародної освіти, який надає можливість самостійно спланувати поїздку за кордон задля вивчення іноземної мови та ознайомлення з культурою будь-якої країни

Онлайн проект з самостійної організації освітніх подорожей за кордон

Проект з міжнародної освіти створений для самостійних мандрівників, які намагаються побачити світ в обхід розтиражованих туристичних маршрутів формату "галопом по Європам" з вікна автобусу, прагнуть пізнати світ зсередини, провівши деякий час в тій чи іншій країні, на тому чи іншому континенті, займаючись захоплюючою справою.

Такою справою може стати вивчення іноземної мови, відкриття нового (практика старого) хобі, заняття спортом, участь у волонтерських проектах тощо.

По всьому світові люди різного віку мандрують з метою набуття нових знань, відкриваючи для себе все нові можливості та горизонти.

За кордоном освітні мандрівки – це норма, в Україні – поки що привілея, доступна, як прийнято помилково вважати, не багатьом.

Творці онлайн порталу з міжнародної освіти мають намір розвіяти стереотип про недоступність закордонної освіти через дорожнечу та труднощі з оформленням візи, а також підтримують всі працюючі в цьому напрямку українські ініціативи.

Проект реалізується за підтримки зарубіжних навчальних закладів за кордоном. Користування інформацією порталу є безкоштовним. Реєстрація на сайті обов’язкова.

Після цього кожен бажаючий може знайти цікавий акредитований курс вивчення іноземної мови в різних країнах світу, забронювати курс за ціною організації, яка його надає (без додаткових зборів за оформлення) та отримати інструкції з оформлення візи та організації поїздки, а також поради з мінімізації витрат на проживання, харчування, транспорт, екскурсії та події.

Таким чином, проект www.prostoclass.com надає можливість організувати самостійну мандрівку, окрему поїздку, додаткову подорож до відпустки, канікул чи ділової поїздки за мінімальною ціною в залежності тільки від індивідуальних критеріїв та побажань."

Освіта.ua
20.06.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!