Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Обери свою групову поїздку на канікулах
Обери свою групову поїздку на канікулах

Освітнє агентство DEC education запрошує школярів і студентів 8 - 20 років відправитися в захоплюючу групову подорож до США або Великої Британії

Обери свою групову поїздку на канікулах

На поточний момент у DEC education відкритий прийом заявок на групові поїздки до США (приватний університет Manhattan Pace University, Нью-Йорк) або Великої Британії (Kingston University і приватна школа Bloxham School).

Поїздка в групі має ряд очевидних переваг перед самостійною подорожжю дитини: діти знаходяться під наглядом супровідника, з яким батьки можуть зв'язатися за необхідності.

Подорож у групі однолітків - це ідеальний варіант для тих, хто вперше відправляється за кордон, адже всім разом набагато простіше пережити всі адаптаційні моменти.

Програма поїздок поєднує уроки з англійської мови, позакласні заходи, спорт. Діти та підлітки відвідають пам'ятки, ознайомляться з культурою та історією країни, до якої відправляться. Проживання та харчування підлітків організовано на базі кампусів шкіл чи університету.

Поїздки в Manhattan Pace University для молоді 14-20 років будуть організовані 24 липня - 7 серпня 2011 року. У Kingston University діти і підлітки 13-17 років можуть поїхати на два тижні з 24 липня по 6 серпня. Поїздка в Bloxham School для дітей і підлітків 8-17 років відбудеться з 31 липня по 13 серпня.

З питань бронювання поїздок на літні мовні курси в США і Великій Британії звертайтеся в освітнє агентство DEC education за телефоном (044) 390-76-24.

Освіта.ua
06.06.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!