Обери свою групову поїздку на канікулах

Освітнє агентство DEC education запрошує школярів і студентів 8 - 20 років відправитися в захоплюючу групову подорож до США або Великої Британії

Обери свою групову поїздку на канікулах

На поточний момент у DEC education відкритий прийом заявок на групові поїздки до США (приватний університет Manhattan Pace University, Нью-Йорк) або Великої Британії (Kingston University і приватна школа Bloxham School).

Поїздка в групі має ряд очевидних переваг перед самостійною подорожжю дитини: діти знаходяться під наглядом супровідника, з яким батьки можуть зв'язатися за необхідності.

Подорож у групі однолітків - це ідеальний варіант для тих, хто вперше відправляється за кордон, адже всім разом набагато простіше пережити всі адаптаційні моменти.

Програма поїздок поєднує уроки з англійської мови, позакласні заходи, спорт. Діти та підлітки відвідають пам'ятки, ознайомляться з культурою та історією країни, до якої відправляться. Проживання та харчування підлітків організовано на базі кампусів шкіл чи університету.

Поїздки в Manhattan Pace University для молоді 14-20 років будуть організовані 24 липня - 7 серпня 2011 року. У Kingston University діти і підлітки 13-17 років можуть поїхати на два тижні з 24 липня по 6 серпня. Поїздка в Bloxham School для дітей і підлітків 8-17 років відбудеться з 31 липня по 13 серпня.

З питань бронювання поїздок на літні мовні курси в США і Великій Британії звертайтеся в освітнє агентство DEC education за телефоном (044) 390-76-24.

Освіта.ua
06.06.2011