Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Літня академія інтенсивного вивчення німецької мови в Німеччині та Австрії
Літня академія інтенсивного вивчення німецької мови в Німеччині та Австрії

Центр німецької культури "Widerstrahl" запрошує школярів взяти участь у Літній академії інтенсивного вивчення німецької мови в Німеччині чи Австрії

Літня академія інтенсивного вивчення німецької мови в Німеччині та Австрії

Програма дає можливість вивчати німецьку мову в ігровій формі, познайомитися з традиціями та пам'ятками Німеччини та Австрії, набути нові цікаві знайомства.

Заняття проводяться викладачами з Німеччини, Австрії та України з багаторічним досвідом роботи і розраховані на три рівня володіння німецькою мовою: початковий, середній і високий.

Заняття будуть проходити в м. Бараталь (Саксонія, Німеччина) або м. Лінці (Верхня Австрія). Саксонію називають "Саксонської Швейцарією", а місто Лінц розташований на Дунаї і є третім за величиною містом Австрії.

Студенти, які хочуть вивчати німецьку мову в Німеччині, проживатимуть при школі у кімнатах по 3 особи із зручностями на поверсі. Ті, хто поїдуть до Австрії, будуть розміщені в готелі із зручностями в номерах. Харчування, незалежно від розташування школи, триразове. На час екскурсій діти отримують ланч-пакети.

Дати проведення курсів - з 15 по 29 липня 2011 року.

З усіх питань про Літню академію інтенсивного вивчення німецької мови звертайтесь до Центру німецької культури "Widerstrahl" за телефоном (044) 239-31-45.

Освіта.ua
02.06.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!