Курси загальної англійської мови у Лондоні

Група мовних шкіл International House запрошує осіб старше 16 років вивчати англійську мову у школі International House London

Курси загальної англійської мови у Лондоні

Школа International House (IH) у Лондоні є штаб-квартирою усієї організації International House World Organization. Щороку в ІН Лондон навчаються більше 7000 студентів з понад 150 країн, отже тут створено мультикультурну атмосферу і студенти мають можливість спілкуватися із людьми різних національностей і культур.

Дати подорожі за цією пропозицією: 17 липня – 31 липня 2011 року. Ці дати фіксовані і не підлягають зміні за даною пропозицією.

Для участі у цій програмі рівень володіння мовою не важливий. Курс включає 15 уроків загальної англійської мови на тиждень. Цей курс інтегрує 4 основні навички володіння мовою: мовлення, сприйняття на слух, читання і письмо.

Акцент робиться на посилення розмовних навичок та впевненості при спілкуванні англійською мовою. Окрім підручників, викладачі використовують багато додаткових оригінальних матеріалів та проводять позакласні заходи.

Студенти проживатимуть у британській родині.

Вартість курсів – 1180 фунтів за 2 тижні. У вартість входить: реєстраційний збір, курс загальної англійської мови, проживання у британській родині зі сніданком, страхування, авіаквиток в обидва боки. Додатково оплачується: консульський збір посольства Великої Британії 1064 грн.

За додатковою інформацією щодо мовних курсів у Лондонській школі International House звертайтесь до менеджерів організації International House Київ за телефонами (044) 238-98-70, (044) 238-97-96.

Освіта.ua
02.06.2011