Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Курси загальної англійської мови у Лондоні
Курси загальної англійської мови у Лондоні

Група мовних шкіл International House запрошує осіб старше 16 років вивчати англійську мову у школі International House London

Курси загальної англійської мови у Лондоні

Школа International House (IH) у Лондоні є штаб-квартирою усієї організації International House World Organization. Щороку в ІН Лондон навчаються більше 7000 студентів з понад 150 країн, отже тут створено мультикультурну атмосферу і студенти мають можливість спілкуватися із людьми різних національностей і культур.

Дати подорожі за цією пропозицією: 17 липня – 31 липня 2011 року. Ці дати фіксовані і не підлягають зміні за даною пропозицією.

Для участі у цій програмі рівень володіння мовою не важливий. Курс включає 15 уроків загальної англійської мови на тиждень. Цей курс інтегрує 4 основні навички володіння мовою: мовлення, сприйняття на слух, читання і письмо.

Акцент робиться на посилення розмовних навичок та впевненості при спілкуванні англійською мовою. Окрім підручників, викладачі використовують багато додаткових оригінальних матеріалів та проводять позакласні заходи.

Студенти проживатимуть у британській родині.

Вартість курсів – 1180 фунтів за 2 тижні. У вартість входить: реєстраційний збір, курс загальної англійської мови, проживання у британській родині зі сніданком, страхування, авіаквиток в обидва боки. Додатково оплачується: консульський збір посольства Великої Британії 1064 грн.

За додатковою інформацією щодо мовних курсів у Лондонській школі International House звертайтесь до менеджерів організації International House Київ за телефонами (044) 238-98-70, (044) 238-97-96.

Освіта.ua
02.06.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!