Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Знижки на літні творчі програми з вивченням англійської у Великій Британії
Знижки на літні творчі програми з вивченням англійської у Великій Британії

Один з найпрестижніших університетів мистецтв Великої Британії University of Arts London пропонує знижку 10% на літні програми в кампусі Сент-Мартінс для всіх студентів, що забронюють курс до 31 травня 2011 року

Знижки на літні творчі програми з вивченням англійської у Великій Британії

University of Arts London є провідним британським університетом з творчих спеціальностей. Університет пропонує інноваційні напрацювання в навчанні і постійно інвестує кошти в розвиток своїх навчальних потужностей.

University of Arts London складається з шести різних коледжів: Кемберуельскій коледж мистецтв, Сентрал Сент-Мартінс, Коледж мистецтв і дизайну, Коледж мистецтв і дизайну Челсі, Лондонський коледж комунікацій, Лондонський коледж моди та Уімблдонський коледж мистецтв. У кожному з коледжів викладається величезна кількість дисциплін, які так чи інакше мають відношення до мистецтва та дизайну.

Також, при університеті діє мовний центр, в якому протягом усього року проводяться курси англійської мови для іноземних студентів. Центр розташовується в головній будівлі університету в центральній частині Лондона.

Студентам пропонується навчання на п'яти програмах: загальна англійська, академічна англійська, інтенсивна програма, англійська для мистецьких цілей, а також англійська плюс одна зі спеціальностей (дизайн аксесуарів, архітектура, дизайн та розробка тривимірних зображень, цифровий графічний дизайн, цифрова фотографія, бізнес моди, дизайн моди, моделювання модних виробів, виробництво фільмів, графічний дизайн, дизайн інтер'єру, маркетинг та комунікації, візуальний мерчендайзинг).

Всі студенти курсів мовного центру за бажанням можуть взяти участь у щотижневій громадській програмі, яка пропонує чудову можливість познайомитися з іншими студентами і подивитися Лондон: відвідування торгових центрів і ринків Лондона, прогулянка на човні Темзою, екскурсія до Британського парламенту, відвідування музеїв і галерей, відвідування пабів і багато іншого.

Вартість навчання: від £ 200 на тиждень.

Більш детальну інформацію про програми University of Arts London можна дізнатися у менеджерів освітнього агентства Istudy за тел: (044) 222-79-19, (044) 235-07-55.

Освіта.ua
26.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!