Літній місячний курс англійської у сфері мистецтва та дизайну в Нью-Йорку, США

Освітня агенція "Вивчай!" запрошує взяти участь в місячному курсі вивчення англійської мови у світі мистецтва та дизайну в одному з найвідоміших культурних центрів США, найкращому місті світу, Нью-Йорку

Літній місячний курс англійської у сфері мистецтва та дизайну в Нью-Йорку, США

Мовний центр St Giles New York City, що входить до міжнародної мережі шкіл St Giles International і нещодавно відкрився у серці Мангеттена, пропонує спеціально розроблений курс вивчення англійської мови усім тим, хто цікавиться сферою мистецтва та дизайну - професійно чи як хобі.

Програма курсу спрямована на значне удосконалення загальної та спеціалізованої англійської мови, а також знайомство з роботами світових і американських митців, представлених у численних культурних центрах Нью-Йорка, з архітектурними особливостями міста.

  • Тривалість курсу: 4 тижні;
  • Дата початку літнього курсу: 25 липня 2011 року;
  • Необхідний рівень знань англійської: Intermediate і вище;
  • Мінімальний вік учасників курсу: 16 років;
  • Навчальна програма: 5 уроків англійської з тематики мистецтва та дизайну та 15 уроків загальної англійської на тиждень.

Програма курсу передбачає виконання практичних завдань і проектів під час відвідування музеїв, галерей і виставок Нью-Йорка, дослідження його пам'яток архітектури. Серед знаменитих культурних центрів, які входять у програму - Empire State Building, Chrysler Building, The Metropolitan Museum of Art, і звичайно виставки музею сучасного мистецтва Нью-Йорка Museum of Modern Art (MoMA), однієї з головних у світі "вітрин" американського та світового сучасного мистецтва.

Вартість курсу навчання: 1252 дол. США.

Додатково оплачуються: консульський збір при відкритті туристичної візи, авіапереліт, страховка, проживання.

Додаткову інформацію про курс можна отримати в Освітній агенції Вивчай! за телефонами:

  • 044 522 95 99;
  • 097 151 38 58;
  • 050 772 72 55.

Освіта.ua
23.05.2011