Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Літній місячний курс англійської у сфері мистецтва та дизайну в Нью-Йорку, США
Літній місячний курс англійської у сфері мистецтва та дизайну в Нью-Йорку, США

Освітня агенція "Вивчай!" запрошує взяти участь в місячному курсі вивчення англійської мови у світі мистецтва та дизайну в одному з найвідоміших культурних центрів США, найкращому місті світу, Нью-Йорку

Літній місячний курс англійської у сфері мистецтва та дизайну в Нью-Йорку, США

Мовний центр St Giles New York City, що входить до міжнародної мережі шкіл St Giles International і нещодавно відкрився у серці Мангеттена, пропонує спеціально розроблений курс вивчення англійської мови усім тим, хто цікавиться сферою мистецтва та дизайну - професійно чи як хобі.

Програма курсу спрямована на значне удосконалення загальної та спеціалізованої англійської мови, а також знайомство з роботами світових і американських митців, представлених у численних культурних центрах Нью-Йорка, з архітектурними особливостями міста.

  • Тривалість курсу: 4 тижні;
  • Дата початку літнього курсу: 25 липня 2011 року;
  • Необхідний рівень знань англійської: Intermediate і вище;
  • Мінімальний вік учасників курсу: 16 років;
  • Навчальна програма: 5 уроків англійської з тематики мистецтва та дизайну та 15 уроків загальної англійської на тиждень.

Програма курсу передбачає виконання практичних завдань і проектів під час відвідування музеїв, галерей і виставок Нью-Йорка, дослідження його пам'яток архітектури. Серед знаменитих культурних центрів, які входять у програму - Empire State Building, Chrysler Building, The Metropolitan Museum of Art, і звичайно виставки музею сучасного мистецтва Нью-Йорка Museum of Modern Art (MoMA), однієї з головних у світі "вітрин" американського та світового сучасного мистецтва.

Вартість курсу навчання: 1252 дол. США.

Додатково оплачуються: консульський збір при відкритті туристичної візи, авіапереліт, страховка, проживання.

Додаткову інформацію про курс можна отримати в Освітній агенції Вивчай! за телефонами:

  • 044 522 95 99;
  • 097 151 38 58;
  • 050 772 72 55.

Освіта.ua
23.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!