Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Літо в британському коледжі Bellerbys - перший крок на шляху до університету
Літо в британському коледжі Bellerbys - перший крок на шляху до університету

Один з кращих британських коледжів Bellerbys проводить набір підлітків 14-18 років на популярну програму з вивчення предметів англійською мовою

Літо в британському коледжі Bellerbys - перший крок на шляху до університету

Програма, перш за все, розроблена для підлітків, охочих отримати досвід вивчення академічних предметів англійською мовою під час літніх канікул, а також для тих, хто планує продовжити навчання у Великій Британії.

Це одна із самих затребуваних програм, що дозволяє поєднувати інтенсивне вивчення англійської мови з рядом інших навчальних предметів: міжнародний бізнес, міжнародні відносини, природознавство, географія, історія, мистецтво і фотографія, британська культура, психологія, соціологія, бізнес.

Стандартний тиждень навчання: 15 годин англійської + ряд інших навчальних дисциплін. У другій половині дня, після занять, студенти можуть взяти участь у численних заходах за інтересами: кінозал, вікторина, театральна постановка, заняття сальсою, футбол, боулінг, конкурси, ігри, караоке.

Літній курс включає також розважальну та екскурсійну програми з відвідуванням історичних пам'яток: замки, музеї, Королівський павільйон у Брайтоні, екскурсії в Лондон, Кембридж, Бат і Стоунхендж.

Проживання організовується в студентській резиденції.

Тривалість курсу: 4, 6 або 8 тижнів. Заїзди на 4, 6 або 8 тижнів починаються 27 червня, на 4 тижні - 4 липня, 25 липня і 1 серпня.

Для вступу до школи необхідно скласти іспит IELTS на 3,5 бала. Студенти з рівнем мови IELTS 3.0 можуть бути прийняті на курс в одному з центрів коледжу - Брайтоні, за згодою центру.

Вартість 1 тижня навчання в британському коледжі Bellerbys - 800 ф.ст.

У вартість включено: 25 годин занять на тиждень (15 годин англійської мови і 10 годин інших предметів), проживання в резиденції коледжу в одномісній кімнаті зі зручностями, повний пансіон, вечірні заходи, 1 екскурсія на половину дня і 1 екскурсія на весь день.

За інформацією з приводу навчання в британському коледжі Bellerbys звертайтеся до менеджерів освітнього агентства DEC education за тел.: (044) 390-76-24.

Довідка: Bellerbys - це провідний міжнародний коледж Великобританії, що має чотири навчальні центри: у Лондоні, Оксфорді, Кембриджі і Брайтоні. Коледж пропонує традиційні британські програми старшої школи, а також курси, спеціально розроблені для іноземних студентів віком від 14 років, які планують здобувати вищу освіту у Великій Британії.

Освіта.ua
20.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!