Літній канікулярний курс для дітей у Швейцарії

Якщо ви щойно вирішили відправити дитину на літні курси за кордон, а місць до бажаної школи вже не виявилося, то відмінною альтернативою може стати казкова країна озер – Швейцарія

Літній канікулярний курс для дітей у Швейцарії

Швейцарія є однією з найбільш відвідуваних країн як в зимовий, так і в літній період. Країна озер зачаровує не лише своєю альпійської красою, але також дружелюбною атмосферою і природною розкішшю.

Що стосується освіти, Швейцарія займає одну з лідируючих позицій завдяки можливості вивчати кілька іноземних мов одночасно.

Величезною перевагою при виборі мовного центру або спортивного табору для дитини в цій країні є насичена екскурсійна, спортивна і розважальна програма, а також найчистіше повітря і повна безпека.

Однією з провідних організацій країни, що приймають у своїх таборах іноземних школярів, є Les Elfes International.

Літня програма Le Elfes International являє собою унікальне поєднання мовного і спортивного навчання.

Мовна програма проводиться Верб’єрською школою мов і включає в себе 8 годин занять на тиждень. Інтенсивний мовний курс складається з 15 годин занять на тиждень по 3 години на день. Вивчається французька, німецька, англійська або іспанська мови.

Максимальний розмір групи: 7 дітей. Після закінчення навчання видається сертифікат.

Програма заходів кожного напрямку табору підібрана таким чином, що підійде для дитини з будь-якими захопленнями. На вибір пропонуються такі напрями: різноманітні види спорту, мистецтво і творчість, мультимедіа, професійний тенісний табір.

Висококваліфікований викладацький склад провідних навчальних закладів забезпечить індивідуальний підхід до кожного студента, враховуючи всі його інтереси, бажання і можливості.

Вартість програм: від 3570 шв.фр. за 2 тижні. Заїзди на два або три тижні.

З усіх питань навчання на літніх канікулярних програмах Le Elfes International звертайтеся до менеджерів освітнього агентства Istudy за тел.: (044) 222-79-19, 235-07-55.

Довідка:
Le Elfes International - це знаменитий швейцарський міжнародний табір, який працює з 1987 року і організовує для дітей з усього світу весняні, літні та зимові програми навчання та відпочинку. Літні програми Les Elfes для хлопців 8-18 років проводяться на базі двох таборів. Один з них знаходиться в Верб’е - престижному швейцарському курорті, другий - у містечку Ля Цума. В обох літніх таборах Les Elfes International дівчатка і хлопчики розміщуються окремо по 2-4 дитини в кімнаті зі зручностями. Харчування - повний пансіон. Обидва табори знаходяться у франкомовній частині Швейцарії, але офіційна мова в таборах - англійська. Багато викладачів і співробітники табору знають французьку, а також італійську, німецьку, російську.

Освіта.ua
18.05.2011