Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Літній канікулярний курс для дітей у Швейцарії
Літній канікулярний курс для дітей у Швейцарії

Якщо ви щойно вирішили відправити дитину на літні курси за кордон, а місць до бажаної школи вже не виявилося, то відмінною альтернативою може стати казкова країна озер – Швейцарія

Літній канікулярний курс для дітей у Швейцарії

Швейцарія є однією з найбільш відвідуваних країн як в зимовий, так і в літній період. Країна озер зачаровує не лише своєю альпійської красою, але також дружелюбною атмосферою і природною розкішшю.

Що стосується освіти, Швейцарія займає одну з лідируючих позицій завдяки можливості вивчати кілька іноземних мов одночасно.

Величезною перевагою при виборі мовного центру або спортивного табору для дитини в цій країні є насичена екскурсійна, спортивна і розважальна програма, а також найчистіше повітря і повна безпека.

Однією з провідних організацій країни, що приймають у своїх таборах іноземних школярів, є Les Elfes International.

Літня програма Le Elfes International являє собою унікальне поєднання мовного і спортивного навчання.

Мовна програма проводиться Верб’єрською школою мов і включає в себе 8 годин занять на тиждень. Інтенсивний мовний курс складається з 15 годин занять на тиждень по 3 години на день. Вивчається французька, німецька, англійська або іспанська мови.

Максимальний розмір групи: 7 дітей. Після закінчення навчання видається сертифікат.

Програма заходів кожного напрямку табору підібрана таким чином, що підійде для дитини з будь-якими захопленнями. На вибір пропонуються такі напрями: різноманітні види спорту, мистецтво і творчість, мультимедіа, професійний тенісний табір.

Висококваліфікований викладацький склад провідних навчальних закладів забезпечить індивідуальний підхід до кожного студента, враховуючи всі його інтереси, бажання і можливості.

Вартість програм: від 3570 шв.фр. за 2 тижні. Заїзди на два або три тижні.

З усіх питань навчання на літніх канікулярних програмах Le Elfes International звертайтеся до менеджерів освітнього агентства Istudy за тел.: (044) 222-79-19, 235-07-55.

Довідка:
Le Elfes International - це знаменитий швейцарський міжнародний табір, який працює з 1987 року і організовує для дітей з усього світу весняні, літні та зимові програми навчання та відпочинку. Літні програми Les Elfes для хлопців 8-18 років проводяться на базі двох таборів. Один з них знаходиться в Верб’е - престижному швейцарському курорті, другий - у містечку Ля Цума. В обох літніх таборах Les Elfes International дівчатка і хлопчики розміщуються окремо по 2-4 дитини в кімнаті зі зручностями. Харчування - повний пансіон. Обидва табори знаходяться у франкомовній частині Швейцарії, але офіційна мова в таборах - англійська. Багато викладачів і співробітники табору знають французьку, а також італійську, німецьку, російську.

Освіта.ua
18.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!