Вивчайте англійську мову на курортах Мальти, Кіпру та Туреччини

Широкий вибір курсів, високоефективні програми навчання, активна і різноманітна культурно-розважальна програма - все це і багато іншого є на курортах Мальти, Кіпру і Туреччини

Вивчайте англійську мову на курортах Мальти, Кіпру та Туреччини

Мальта - дивовижна країна з багатою культурою, таємничою історією, чудовою архітектурою та дружелюбною атмосферою.

З року в рік Мальта привертає все більшу кількість туристів з усіх країн світу завдяки своєму прекрасному розташуванню, м'якому клімату, найчистішим пляжам і теплому морю.

Тут створені всі умови для ефективного навчання та насиченого відпочинку, що дає чудову можливість вивчати англійську мову, насолоджуючись усіма принадами чудового курорту.

Види доступних програм на Мальті: загальна англійська, інтенсивна англійська, англійська + розваги, спеціалізовані курси, індивідуальні заняття.

Проживають учасники програм в резиденціях, сім'ях, апартаментах, готелях. Тривалість програм - від 1 тижня. Вартість - від 400 євро на тиждень.

Кіпр - це ідеальне місце для тих, хто хоче засмагати на золотих піщаних пляжах, купатися в чистому і теплому морі, милуватися мальовничою природою, відвідати історичні місця з відлюдними монастирями, пам'ятками різних епох, музеями, соборами і фортецями, а також насолодитися всіма перевагами активного нічного життя на одному з кращих європейських курортів.

Острів знаменитий тим, що з 365 днів у році 340 днів тут світить сонце. Клімат на Кіпрі є чи не найбільш сприятливим для здоров'я у світі.

Види пропонованих програм на Кіпрі: загальна англійська, інтенсивна англійська, англійська + розваги, спеціалізовані курси, індивідуальні заняття.

Проживати можна в резиденціях, сім'ях, апартаментах або в готелі. Тривалість програм - від 1 тижня. Вартість - від 200 євро на тиждень.

Ще одна пропозиція для бажаючих відпочити з користю - Туреччина. Ця країна є одним з найбільш популярних і відвідуваних курортів світу.

Практично кожен третій українець хоч раз та побував на цьому курорті в якості туриста. Але мало хто підозрює, що крім туристичної спрямованості, в деяких куточках країни є можливість зануритися в англомовне середовище і вдосконалити знання англійської мови в мовних школах.

На сьогодні найпрестижнішим центром на самому півдні Туреччини, що пропонує традиційне британське навчання, є школа English&More.

Міжнародний навчальний центр English&More пропонує дивовижну можливість провести незабутній час в курортному турецькому містечку Фетхіє і пройти курс англійської мови з британськими викладачами - носіями мови.

Курси англійської мови в Фетхіє варті уваги і тому, що це також єдине місто в Туреччині, де говорять виключно англійською мовою і в якому проживає більше 7000 британців.

Всім бажаючим пропонуються ефективні і різноманітні програми навчання для дітей, молоді та дорослих, а також можливість проживання в англійських приймаючих сім'ях.

Вартість складає від 705 євро/два тижні (в залежності від вибору конкретної програми, харчування, проживання).

За додатковою інформацією про навчання на курортах Мальти, Кіпру і Туреччини звертайтеся до менеджерів освітнього агентства Istudy за тел.: (044) 235-07-55, (044) 222-79-19.

Освіта.ua
13.05.2011