Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Вивчайте англійську мову на курортах Мальти, Кіпру та Туреччини
Вивчайте англійську мову на курортах Мальти, Кіпру та Туреччини

Широкий вибір курсів, високоефективні програми навчання, активна і різноманітна культурно-розважальна програма - все це і багато іншого є на курортах Мальти, Кіпру і Туреччини

Вивчайте англійську мову на курортах Мальти, Кіпру та Туреччини

Мальта - дивовижна країна з багатою культурою, таємничою історією, чудовою архітектурою та дружелюбною атмосферою.

З року в рік Мальта привертає все більшу кількість туристів з усіх країн світу завдяки своєму прекрасному розташуванню, м'якому клімату, найчистішим пляжам і теплому морю.

Тут створені всі умови для ефективного навчання та насиченого відпочинку, що дає чудову можливість вивчати англійську мову, насолоджуючись усіма принадами чудового курорту.

Види доступних програм на Мальті: загальна англійська, інтенсивна англійська, англійська + розваги, спеціалізовані курси, індивідуальні заняття.

Проживають учасники програм в резиденціях, сім'ях, апартаментах, готелях. Тривалість програм - від 1 тижня. Вартість - від 400 євро на тиждень.

Кіпр - це ідеальне місце для тих, хто хоче засмагати на золотих піщаних пляжах, купатися в чистому і теплому морі, милуватися мальовничою природою, відвідати історичні місця з відлюдними монастирями, пам'ятками різних епох, музеями, соборами і фортецями, а також насолодитися всіма перевагами активного нічного життя на одному з кращих європейських курортів.

Острів знаменитий тим, що з 365 днів у році 340 днів тут світить сонце. Клімат на Кіпрі є чи не найбільш сприятливим для здоров'я у світі.

Види пропонованих програм на Кіпрі: загальна англійська, інтенсивна англійська, англійська + розваги, спеціалізовані курси, індивідуальні заняття.

Проживати можна в резиденціях, сім'ях, апартаментах або в готелі. Тривалість програм - від 1 тижня. Вартість - від 200 євро на тиждень.

Ще одна пропозиція для бажаючих відпочити з користю - Туреччина. Ця країна є одним з найбільш популярних і відвідуваних курортів світу.

Практично кожен третій українець хоч раз та побував на цьому курорті в якості туриста. Але мало хто підозрює, що крім туристичної спрямованості, в деяких куточках країни є можливість зануритися в англомовне середовище і вдосконалити знання англійської мови в мовних школах.

На сьогодні найпрестижнішим центром на самому півдні Туреччини, що пропонує традиційне британське навчання, є школа English&More.

Міжнародний навчальний центр English&More пропонує дивовижну можливість провести незабутній час в курортному турецькому містечку Фетхіє і пройти курс англійської мови з британськими викладачами - носіями мови.

Курси англійської мови в Фетхіє варті уваги і тому, що це також єдине місто в Туреччині, де говорять виключно англійською мовою і в якому проживає більше 7000 британців.

Всім бажаючим пропонуються ефективні і різноманітні програми навчання для дітей, молоді та дорослих, а також можливість проживання в англійських приймаючих сім'ях.

Вартість складає від 705 євро/два тижні (в залежності від вибору конкретної програми, харчування, проживання).

За додатковою інформацією про навчання на курортах Мальти, Кіпру і Туреччини звертайтеся до менеджерів освітнього агентства Istudy за тел.: (044) 235-07-55, (044) 222-79-19.

Освіта.ua
13.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!