Літні мовні курси в Англії

Літні канікули вже не за горами, і часу забронювати місце в кращих мовних центрах Великобританії залишається все менше

Літні мовні курси в Англії

Літні курси англійської мови у Великобританії користуються попитом серед українців, і тому вільних місць залишається все менше і менше.

Якщо Ви думаєте подарувати дитині незабутню пригоду з величезною користю на майбутнє, то варто поквапитися з прийняттям остаточного рішення.

Вашу дитину з радістю візьмуть у навчальні заклади класичного Лондона, енергійного Брайтона, курортного Борнмута, студентського Оксфорда, старовинного Шерборна, красивого Йорка і багатьох інших міст і передмість у Великій Британії.

Літні курси в цій країні - це можливість для дітей покращити знання англійської мови з висококваліфікованими британськими педагогами, познайомитися з історією, культурою та традиціями Туманного Альбіону.

Перебуваючи в багатонаціональному оточенні, діти зможуть знайти друзів з усіх куточків світу і просто весело, насичено, активно і ефективно провести незабутні літні канікули.

За інформацією про навчання на літніх курсах в Англії звертайтеся до менеджерів освітнього агентства Istudy за тел.: (044) 235-07-55, (044) 222-79-19.

Освіта.ua
12.05.2011