Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Удосконалюй знання французької у Франції
Удосконалюй знання французької у Франції

"Центр міжнародних обмінів" та міжнародний мовний та навчальний центр "Евенор Україна" набирають групу дітей від 12 до 18 років для поїздки з 17 по 30 липня 2011 року до мовного табору в Монпельє на березі Середземного моря

Удосконалюй знання французької у Франції

Що може бути краще удосконалення французької мови в мовному таборі для тих, хто вже знає bonjour, merci, au revoir, але не може поговорити з французами-однолітками їхньою рідною мовою? Тільки у Франції мовний бар'єр перетворюється на бажання постійно спілкуватися французькою та вивчати щось нове.

Французьке місто Монпельє може похвалитися тим, що тут вчилися Рабле і Нострадамус. Це місто називають ще молодим космополітом. Незважаючи на старовинні замки, гроти і інші цікаві місця, воно залишається сучасним.

На хвилинку уявіть собі блакитний берег, шелест хвиль, білосніжний вітрильник, незабутні атракціони, екскурсії не тільки в Монпельє, а й в інші міста, такі як Сет або Нім, спортивні ігри, а вранці - корисні уроки французької мови, які проводять доброзичливі викладачі в маленьких групах протягом 3 годин.

На заняттях використовують такі методи, як дискусії, презентації, інтерактивні методи навчання, рольові ігри на актуальні теми з реального життя.

У перший день перебування у мовному таборі тестування визначить рівень мови, а по закінченні курсу студенти отримають сертифікати.

Жити і харчуватися студенти будуть у французьких сім'ях, які живуть неподалік від школи в безпечному та тихому районі.

За додатковою інформацією про курси французької мови в мовному таборі Монпельє звертайтеся до менеджерів Міжнародного мовного та навчального центру "Евенор Україна" за тел.: (044) 287-32-27.

Освіта.ua
12.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!