Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Літні канікули у Франції та вивчення французької мови
Літні канікули у Франції та вивчення французької мови

Школа французької мови International House Nice запрошує дітей віком від 12 до 17 років провести незабутні канікули, вивчаючи французьку мову в столиці Лазурного берега Франції – Ніцці

Літні канікули у Франції та вивчення французької мови

Курс навчання включає 20 уроків французької мови на тиждень і підходить для підлітків, які вже вивчали французьку мову.

У перший день студенти здають усний і письмовий тест для того, щоб потрапити до групи, яка відповідає їх рівню.

Заняття проводяться в невеликих групах, не більше 15 осіб, і засновані на активних рольових іграх і практичній роботі, що дозволяє дітям удосконалювати свою французьку в реальних життєвих ситуаціях.

Крім уроків, у програмі заплановані екскурсії в Монако, Грас, Сент Поль де Ванс, Канни, Сент Тропе, в музеї Пікассо, Шагала, на кращі пляжі Лазурного берега, у картинні галереї Matisse, Chagall і Picasso, музей сучасного мистецтва, парк пригод, аквацентр та ін.

При школі є можливість займатися різними видами спорту: футбол, баскетбол, волейбол, водні види спорту: парашут, байдарковий спорт, плавання, водні лижі.

Проживання - у приймаючих сім'ях, в кімнатах по 2 людини. Після закінчення курсу в International House Nice студенти отримують сертифікат.

Детальну інформацію про курси французької мови в школі французької мови International House Nice можна отримати у менеджерів компанії "Esperanto Travel" за тел.: (044) 592-52-77, (044) 592-52-37.

Довідка: Школа International House Nice була заснована у 1984 році. Це одна з 120 мовних шкіл міжнародної організації International House. Щорічно школи International House, розташовані в 30 країнах світу, приймають 60 000 студентів. Крім загальної французької мови International House Nice пропонує курси підготовки до іспиту DELF, вивчення бізнес-французької, індивідуальні заняття, можливість домашнього навчання, а також комбіновані короткі курcу, програму стажування і літні курси французької мови для підлітків.

Освіта.ua
11.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!