Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Курси німецької мови в Німеччині за спеціальною ціною
Курси німецької мови в Німеччині за спеціальною ціною

Міжнародний мовний та освітній центр "Евенор" пропонує зарезервувати тритижневий курс вивчення німецької мови у літньому таборі в Мюнхені до 19 червня цього року за спеціальною ціною

Курси німецької мови в Німеччині за спеціальною ціною

Літня програма призначена для дітей 14-17 років. Програма включає курс німецької мови (20 уроків на тиждень), проживання в літній резиденції з повним пансіоном, безліч позакласних заходів, цікаві екскурсії.

Всі діти при вступі здають вступний тест для розподілу по групах відповідно до рівня знання німецької мови, а по закінченні курсів отримують сертифікат про закінчення курсу.

Мюнхен, столиця провінції Баварії, по праву називається "перлиною в королівській короні", бо ті, хто там побував, назавжди запам'ятають його як радісне, привітне місто з незабутніми пам'ятниками історії, озерами і особливим стилем архітектури.

Більш детальну інформацію про курси ви можете отримати у менеджерів Міжнародного мовного та освітнього центру "Евенор Україна" за тел.: (044) 287 32 27.

Освіта.ua
11.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!