Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Вчи англійську та відпочивай влітку в Оксфорді
Вчи англійську та відпочивай влітку в Оксфорді

Популярний літній центр Оксфорда D'Overbroecks College запрошує підлітків 14-19 років взяти участь у літній програмі

Вчи англійську та відпочивай влітку в Оксфорді

Програма поєднує вивчення англійської мови і тематичні заходи: семінари, круглі столи, зустрічі з цікавими людьми.

Кожен тиждень курсу будується на підставі визначеної теми, що має відношення до Великобританії. Наприклад: "Світ брендів", "Світ дизайну", "Захист навколишнього середовища", "Музика і образотворче мистецтво", "Відпочинок і подорожі" та інші.

Проживання учнів організовується на базі резиденції коледжу або у приймаючих сім'ях.

D'Overbroecks College знаходиться в пішохідній дистанції від центру Оксфорда і основних його пам'яток. Це унікальна можливість ознайомитися з історією цього міста і відвідати відомий на весь світ університет.

D'Overbroecks College - один з найбільш рейтингових британських коледжів, що готують іноземних і британських школярів до вступу в кращі університети Великобританії, серед яких - Оксфордський університет, Імперіал Коледж Лондон, Лондонська Школа Економіки та інші.

У всіх учасників програми буде можливість відчути атмосферу справжнього англійського коледжу і, можливо, залишити заявку на навчання у вересні.

Вартість 1 тижня курсу - 880 ф.ст. Заїзди плануються з 3 по 24 липня (тритижнева програма) і з 31 липня по 14 серпня (двотижнева програма). Заявки приймаються до 20 травня.

З питань навчання в D'Overbroecks College звертайтеся до менеджерів Освітньої агенції DEC education за тел.: (044) 390-76-24.

Освіта.ua
11.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!