Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Вивчення німецької мови в лінгвістичному таборі Німеччини або Австрії
Вивчення німецької мови в лінгвістичному таборі Німеччини або Австрії

Центр німецької культури "Відерштраль" пропонує дітям віком від 10 до 17 років поєднати корисне з приємним - поліпшити знання німецької мови, відпочити, набратися нових сил і вражень

Вивчення німецької мови в лінгвістичному таборі Німеччини або Австрії

Програма з вивчення німецької мови в лінгвістичному таборі допоможе не тільки не забути мову під час канікул, але й примножити знання, отримавши інтенсивний курс розвитку навичок мовлення та сприйняття мови на слух. Звичайно ж, краще всього це зробити в країні, мову якої вивчає людина.

Програма надає можливість вчити німецьку мову в доступній, ігровій формі, набути практичний досвід застосування іноземної мови в побуті, а також познайомитися з традиціями та пам'ятками Німеччини або Австрії та провести незабутні канікули, наповнені творчістю та активним дозвіллям.

Заняття проводяться викладачами з Німеччини, Австрії та України з багаторічним досвідом роботи.

Заняття з німецької мови розраховані на три рівня володіння німецькою мовою: початковий, середній та високий.

Курси німецької мови проходитимуть з 15 липня по 29 липня 2011 року.

Детальну інформацію можна отримати за телефонами Центру німецької культури "Відерштраль": (066) 437-78-20, (044) 239-31-45.

Освіта.ua
10.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!