Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Літній відпочинок і навчання в Altitude International Camps (Швейцарія)
Літній відпочинок і навчання в Altitude International Camps (Швейцарія)

Міжнародні табори Altitude International Camps спільно з освітнім агентством Istudy пропонують програми відпочинку та мовного навчання для дітей та молоді від 3 до 17 років

Літній відпочинок і навчання в Altitude International Camps (Швейцарія)

Одна з програм літнього мовного табору включає 30 годин занять французькою, німецькою, англійською або іспанською мовою на тиждень.

Заняття проводяться в першій половині дня таким чином, щоб навчання не було стомлюючим і стресовим. Після обіду дітям надається можливість обрати: продовжити заняття або взяти участь у різноманітних заходах.

За програмою активного відпочинку "Літній табір гірських пригод" пропонується 30 годин тренувальних занять на тиждень. Цей табір надає дітям можливість розвивати їх потенціал у заходах, пов'язаних з горами.

Тут будуть і тренування на виживання, навчання розпалювати багаття, кемпінгу, приготування їжі на свіжому повітрі, скелелазіння, їзда на гірських велосипедах, туризм, орієнтування та багато іншого.

Цей табір створений для того, щоб навчити дітей важливості природи та захисту навколишнього середовища. Діти будуть приймати участь у низці подій і пригод, що підходять місцевості Швейцарських гір у Вербьере.

Програми школи допомагають учням розвинути творчий потенціал через різні захоплюючі заходи, спортивні програми, цікаві екскурсії та навчальні заняття.

Максимальний розмір класу: до 10 осіб. Тривалість курсу: від 2-х тижнів. Дати заїздів: 19 червня-2 липня, 3 липня-16 липня, 17 липня-30 липня, 31 липня-13 серпня.

Вартість програми: 3900 шв. франків за 2 тижні. У вартість включено: заняття за програмою курсу, тестування і розподіл по групах, навчальні матеріали, доступ в інтернет, сертифікат по закінченні курсу зі звітом вчителя, проживання, харчування, екскурсії по програмі, спортивні та культурні заходи кожен день, пральня, футболка.

Додатково оплачується: навчання верховій їзді, парапланеризм, індивідуальні мовні заняття, додаткові спортивні тренування, консульський збір, медична страховка, трансфер з/в аеропорт Женеви, реєстраційна плата школи, авіапереліт.

З усіх питань, що стосуються відпочинку та навчання в Altitude International Camps, звертайтеся до менеджерів освітнього агентства Istudy за тел.: (044) 222-79-19, (044) 235-07-55.

Освіта.ua
05.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!