Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Активний відпочинок та вивчення англійської в академії Exsportise (Велика Британія)
Активний відпочинок та вивчення англійської в академії Exsportise (Велика Британія)

Освітнє агентство DEC education пропонує для підлітків 10-16 років активний літній відпочинок і вивчення англійської мови в спортивній академії Exsportise

Активний відпочинок та вивчення англійської в академії Exsportise (Велика Британія)

Літні спортивні академії на базі приватних шкіл - популярна програма серед підлітків, які захплюються футболом, тенісом, гольфом або спортивними танцями.

Літні спортивні курси академії Exsportise проходять на базі 3-х англійських шкіл: Seaford College, Clayesmore School і Oundle School. Це провідні приватні школи-пансіони з величезними матеріально-технічними та спортивними базами. Всі школи розташовані в південній Англії неподалік від Лондона.

Важливим фактом на користь Exsportise може стати те, що тут пропонуються курси, розраховані на дітей із різними захопленнями і спортивними навичками.

Програма «Спорт + англійська» поєднує заняття з англійської мови (15 годин на тиждень, 3 уроки на день) в групах по 4-14 осіб зі спортивними тренуваннями.

Заняття включають вивчення граматики, розширення лексикону, підвищення мовних навичок (усне мовлення, аудіювання, читання та письмо). Для студентів з високим рівнем володіння мови передбачені участь у дебатах, написання статей на спортивну тематику, вивчення англійської культури.

Програма «Спортивна академія» - це опція для підлітків від 13 років, які хочуть сконцентруватися на одному виді спорту. Програма включає 2 тренування на день, наприкінці тижня - змагання.

Програма «Спорт + мультиспорт» призначена для підлітків від 12 років, які хочуть поєднати посилені заняття улюбленим спортом вранці з заняттями іншим спортом після обіду.

Унікальність організації Exsportise в тому, що спортивні тренування проводяться на самому високому рівні, під керівництвом відомих спортсменів або тренерів.

Важливою перевагою академії Exsportise є оптимальне наповнення кожного курсу дітьми різних національностей, серед яких 50% учнів - британці. Така система дозволяє дітям практикувати англійську з носіями мови та познайомитися з підлітками з різних країн.

У програму включено 2 екскурсії на цілий день: субота - розважальний захід, неділя - культурний захід.

У вартість програми включено: 15 годин англійської мови та навчальні матеріали, сертифікат про закінчення програми, заняття спортом та харчування. Додатково оплачуються екскурсії, медична страховка, авіапереліт, трансфер, візовий збір у посольстві, кур'єрська доставка запрошення зі школи.

Зміни у школі тривають з 3 липня по 20 серпня, курс може тривати від 1 до 4 тижнів. Заявки на навчання в спортивній академії Exsportise приймаються до 20 травня 2011 року.

За додатковою інформацією звертайтеся до менеджерів освітнього агентства DEC education за тел.: (044) 390-76-24.

Довідка:
Спортивна академія Exportise - освітній заклад, заснований в 1988 році спортсменом Стівом Бачелором, пропонує унікальні програми літнього активного відпочинку для підлітків 10-16 років, які хочуть поєднати заняття спортом із вивченням англійської мови.

Освіта.ua
02.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!