Активний відпочинок та вивчення англійської в академії Exsportise (Велика Британія)

Освітнє агентство DEC education пропонує для підлітків 10-16 років активний літній відпочинок і вивчення англійської мови в спортивній академії Exsportise

Активний відпочинок та вивчення англійської в академії Exsportise (Велика Британія)

Літні спортивні академії на базі приватних шкіл - популярна програма серед підлітків, які захплюються футболом, тенісом, гольфом або спортивними танцями.

Літні спортивні курси академії Exsportise проходять на базі 3-х англійських шкіл: Seaford College, Clayesmore School і Oundle School. Це провідні приватні школи-пансіони з величезними матеріально-технічними та спортивними базами. Всі школи розташовані в південній Англії неподалік від Лондона.

Важливим фактом на користь Exsportise може стати те, що тут пропонуються курси, розраховані на дітей із різними захопленнями і спортивними навичками.

Програма «Спорт + англійська» поєднує заняття з англійської мови (15 годин на тиждень, 3 уроки на день) в групах по 4-14 осіб зі спортивними тренуваннями.

Заняття включають вивчення граматики, розширення лексикону, підвищення мовних навичок (усне мовлення, аудіювання, читання та письмо). Для студентів з високим рівнем володіння мови передбачені участь у дебатах, написання статей на спортивну тематику, вивчення англійської культури.

Програма «Спортивна академія» - це опція для підлітків від 13 років, які хочуть сконцентруватися на одному виді спорту. Програма включає 2 тренування на день, наприкінці тижня - змагання.

Програма «Спорт + мультиспорт» призначена для підлітків від 12 років, які хочуть поєднати посилені заняття улюбленим спортом вранці з заняттями іншим спортом після обіду.

Унікальність організації Exsportise в тому, що спортивні тренування проводяться на самому високому рівні, під керівництвом відомих спортсменів або тренерів.

Важливою перевагою академії Exsportise є оптимальне наповнення кожного курсу дітьми різних національностей, серед яких 50% учнів - британці. Така система дозволяє дітям практикувати англійську з носіями мови та познайомитися з підлітками з різних країн.

У програму включено 2 екскурсії на цілий день: субота - розважальний захід, неділя - культурний захід.

У вартість програми включено: 15 годин англійської мови та навчальні матеріали, сертифікат про закінчення програми, заняття спортом та харчування. Додатково оплачуються екскурсії, медична страховка, авіапереліт, трансфер, візовий збір у посольстві, кур'єрська доставка запрошення зі школи.

Зміни у школі тривають з 3 липня по 20 серпня, курс може тривати від 1 до 4 тижнів. Заявки на навчання в спортивній академії Exsportise приймаються до 20 травня 2011 року.

За додатковою інформацією звертайтеся до менеджерів освітнього агентства DEC education за тел.: (044) 390-76-24.

Довідка:
Спортивна академія Exportise - освітній заклад, заснований в 1988 році спортсменом Стівом Бачелором, пропонує унікальні програми літнього активного відпочинку для підлітків 10-16 років, які хочуть поєднати заняття спортом із вивченням англійської мови.

Освіта.ua
02.05.2011