Групові літні програми для дітей та підлітків у Великій Британії

Цього літа міжнародна організація International House пропонує групові освітні подорожі до Ньюкасла, Борнмута та Брайтона, протягом яких студенти матимуть змогу вивчити мову та відпочити

Групові літні програми для дітей та підлітків у Великій Британії

Для дітей з 10 до 16 років пропонуються курси на базі школи-пансіона Bournemouth Collegiate School, що розташована всього в 200 метрах від узбережжя Борнмутської Рів‘єри – улюбленого курорту англічан.

Школа пишається своєю інфрастуктурою з закритим басейном, тенісними кортами, спортивними залами для баскетболу, волейболу та бадмінтону, спортивними полями, просторими класами для занять, комп’ютерми з доступом до інтернету.

Студенти матимуть 30 занять з англійської протягом двох тижнів. Після занять учням пропонують екскурсії до Лондона, Оксфорда, Борнмута, Брайтона, до парку атракціонів Thorpe Park, національного парку New Forest та інших визначних місць.

В основному корпусі школи Southbourne School of English, що розташована всього в 10 хвилинах пішки до узбережжя Англійської Рів‘єри, проводяться курси для підлітків 16-20 років.

Школа є сімейним бізнесом, тому відрізняється комфортом, неформальною дружньою атмосферою та індивідуальним підходом до кожного студента.

В програмі курсу - 15 уроків на тиждень, а також екскурсії та розважальні заходи.

Враховуючи позитивні відгуки студентів та популярність літнього табору Kirkley Hall в Ньюкаслі «В гостях у Гарі Поттера», цього літа International House також пропонує цю програму у складі групи.

На дітей чекають цікаві екскурсіі до „Замку Алнвік” (школа Хогвардз, де вчився Гарі Поттер), а також до Едінбургу, Йорку, Дарему та багато інших подорожей.

Програма передбачає: 15 годин англійської щотижня, навчальні матеріали, проживання у резиденції або англійській сім’ї на вибір, транспорт з сім‘ї до школи, 3-разове харчування, 2 екскурсії на тиждень, спортивні та розважальні заходи (дискотеки, караоке, прегляд фільмів, барбекю), страховку, трансфери, супровід керівника групи.

Цього року перша група також відвідає школу EC Brighton, що знаходиться на самому півдні Англії, на березі Ла-Маншу. Це найулюбленіший курорт англійців, який знаходиться неподалік від Лондона.

В програмі курсу цікаві екскурсії до замку Арундель, відвідання Королівського Павільону в Брайтоні, похід в океанаріум і екскурсія до Лондону.

Програма передбачає: проживання у традиційній резиденції, в кімнатах на 3-4 дитини із 3-разовим харчуванням, 20 уроків на тиждень та навчальні матеріали, програму розважальних заходів і екскурсій, сертифікат про проходження курсу, трансфер, страховий медичний поліс, супровід викладача до Брайтону, а також позакласні заходи.

За додатковою інформацією щодо запропонованих літніх програм на 2011 рік звертайтеся до менеджерів міжнародної органзації International House за тел.: (044) 238-98-70, (044) 238-97-96.

Освіта.ua
02.05.2011