Індивідуальні освітні літні програми для дітей

Цього літа для дітей міжнародна організація International House пропонує індивідуальні подорожі до Великобританії, США, Мальти, Ірландії, Канади та Швейцарії з метою вивчення мови і цікавого відпочинку

Індивідуальні освітні літні програми для дітей

В індивідуальній подорожі можна обрати зручну дату початку курсу і різну кількість тижнів.

Англійська у Великій Британії для дітей пропонується в школах Оксфорда, Ньюкасла, Единбурга, Бристоля, Белфаста, Кембриджа, Брайтона, Кінгстона, Солсбері, Баті та Торкі. Крім цих міст навчання для дітей також можливе в інших містах за запитом.

На курси англійської можна їхати з будь-яким рівнем мови. Усі діти проходять тестування у перший день занять і розподіляються по групах згідно з рівнем знання мови та віком.

В резиденціях і сім‘ях дітей по можливості розселяють із однолітками з інших країн, стимулюючи таким чином спілкування англійською. В сім’ях діти мають більше свободи, тому такий варіант проживання рекомендується більш самостійним дітям.

Якщо дитина вирушає в індивідуальну подорож, в аеропорті її зустрінуть представники приймаючої школи (крім цього, можна замовити послугу супроводу від авіакомпанії), а в резиденціях діти знаходяться під наглядом 24 години на добу.

Після закінчення навчання, дітей проводять до аеропорту і прослідкують, щоб вони успішно вилітіли додому.

До зазначених програм входить: 15-20 занять з іноземної мови на тиждень, проживання в сім’ї чи резиденції з триразовим харчуванням, екскурсії, розважальні заходи (дискотеки, вечірки, шопінг, командні ігри, уроки танців, боулінг, перегляд фільмів, заняття спортом, прогулянки містом та інші заходи на вибір).

Також міжнародна організація International House пропонує вивчення англійської для дітей в інших країнах: Мальта, Канада, США, Швейцарія, Ірландія. Окрім того, пропонуються курси з вивчення інших мов: німецької в Фрайбурзі (Німеччина), Лозанні та Монтрьо (Швейцарія); французької в Ніцці, Лозанні та Монтрьо; чеської в Празі.

За додатковою інформацією щодо початку курсів та вартості програм на 2011 рік звертайтесь до менеджерів міжнародної організації International House за тел.: (044) 238-98-70, (044) 238-97-96.

Освіта.ua
02.05.2011