Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Вивчення англійської за кордоном? Мальта
Вивчення англійської за кордоном? Мальта

Останнім часом популярною стала практика навчання за кордоном

Вивчення англійської за кордоном? Мальта

Сьогодні Мальта - це одне з найпопулярніших місць вивчення англійської в світі серед студентів, які бажають вивчати мову за кордоном. При наявності всього 40-50 шкіл, протягом року сюди приїжджають тисячі студентів з різних кінців планети. Двомовна країна, з прекрасним кліматом і морем чудово підходить для вивчення англійської мови.

За даними досліджень, в 2010 році на Мальті побували більше 70 тисяч іноземних студентів, які приїхали до цієї невеликої острівної держави з метою вивчити англійську мову.

Зростання за рік, у порівнянні з 2009 роком, також склало 5,5%. Кількість українців, які відвідали мальтійські мовні школи також значно зросла.

Перше місце за кількістю громадян, які навчалися в мальтійських мовних школах зайняла Італія - 15734 студентів. Слідом розташувалися Німеччина, Іспанія, Росія та Франція.

95% студентів, які вивчають англійську на Мальті - європейці. Найбільше охочих вивчити провідну міжнародну мову було в липні і в серпні, а найменше у грудні.

Більшість іноземних студентів складає вікова група "від 13 до 17 років" (26 955 осіб, або 37,1% від загальної кількості), далі йде група "від 18 до 25 років" (23 236 осіб, або майже 32%), що дає підставу зробити висновок про те, що і у вищих навчальних закладах якість викладання англійської залишає бажати кращого.

Однак і групи 26-40 років (12507), а також 41 і старше (7557) демонструють усвідомлення важливості знання англійської мови незалежно від віку.

Батьки не бояться відпускати на Мальту і самих маленьких (група до 12 років - 2540 дітей), розуміючи, що безпека їх чадам буде забезпечена на найвищому рівні.

Постійно збільшується також кількість дитячих таборів і, відповідно, все більше школярів поєднують приємне з корисним, відпочинок із навчанням, саме на Мальті. Мальтійський архіпелаг вже давно впевнено влаштувався в числі світових лідерів молодіжного туризму. Середня тривалість курсів складає близько 3-х тижнів.

Найдовше іноземні студенти бажають вивчати мову в зимові місяці - в середньому 3,5 тижня. Загальний штат співробітників шкіл з навчання англійської мови в 2010 році склав 1298 осіб.

Відзначимо, що крім навчання мальтійські мовні школи приділяють важливу увагу організації вільного часу студентів. Власне, тут вважають, що дозвілля - це просто продовження занять іншими засобами, тому більшість пропонованих заходів так чи інакше пов'язані зі спілкуванням, розмовною практикою та сприйняттям англійської мови на слух.

Пізнавальні екскурсії на Мальті - це просто невід'ємний елемент будь-якого курсу. Екскурсії по всьому острову в супроводі компетентного гіда корисні не тільки для мовної практики, але і для загального розвитку - адже довга і насичена історія Мальти нерозривно пов'язана з історією Європи.

Студентам показують яскраві шоу, де перед очима проходить вся історія Мальти. Учнів часто возять до столиці Мальти - Валлетти з її розкішними палацами та соборами. Це перше в Європі місто, побудоване за єдиним містобудівним планом. А також проводять по безлюдних вулицях древньої столиці, Мдіни - "міста мовчання", де немає готелів, ресторанів і великих магазинів, зате до цього часу живуть тільки нечисленні нащадки аристократичних родів Мальти.

Освіта.ua
30.04.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!