Презентація "Канікули за кордоном" у Ялті

6 и 7 травня о 16:00 на лазурному узбережжі Ялти відбудеться презентація "Канікули за кордоном" у конференц-залі готелю "Ореанда"

Презентація "Канікули за кордоном" у Ялті

Літні канікули вже не за горами, тому школярі, студенти та їх батьки замислюються над тим, де все ж таки провести майбутні канікули. Адже три місяці відпочинку - це досить великий термін часу і хочеться, щоб канікули залишили незабутні враження. Саме тому Освітня компанія "British Educational Company" вирішила провести презентацію "Канікули за кордоном", на якій можна дізнатися, як провести з користю, весело і цікаво канікули.

Канікули можна провести по-різному: відвідати оздоровчий табір, відвідати родичів, піти в похід з друзями або однокласниками, поїхати в екскурсійний тур. Існує багато варіантів. А можна поїхати до мовного табору Англії, Ірландії, Швейцарії чи якоїсь іншої країни, де буде різноманітна розважальна програма, а найголовніше - практика іноземної мови - англійської, французької, німецької, іспанської, італійської. Адже знання іноземної мови відкриває великі можливості.

Відвідати презентацію дуже корисно, тому що європейські табори дуже відрізняються від українських. Під час зустрічі ви дізнаєтеся всі відмінності й отримаєте відповіді на всі запитання щодо канікулярних програм за кордоном:

  • Які бувають програми: "Іноземна мова + Спорт"; "Іноземна мова + Музика або Танці"; "Спортивна академія"; "Інтенсивна мовна підготовка або підготовка до IELTS"; "Іноземна мова + Предмети" та інші;
  • Які види спорту представлені в таборах, методи роботи вчителів і тренерів;
  • Студенти яких країн відвідують мовні табори, з ким можна завести корисні знайомства;
  • Які чекають пізнавальні екскурсії та розваги;
  • Умови проживання;
  • Питання безпеки. Зустріч, супровід, трансфер.

Ми знаходимося напередодні травневих свят, коли з'являються перші теплі дні і всі хочуть їх провести на березі моря. Тому ми з радістю запрошуємо всіх жителів Ялти та гостей міста 6 і 7 травня о 16:00, за адресою: вул. Набережна ім. Леніна, 35/2, конференц-зал готелю "Ореанда".

Вхід на презентацію вільний, по реєстрації. Зареєструватися можна за тел. (050) 780-55-00 або на сайті компанії "British Educational Company" www.bec-dnepr.com

Освіта.ua
28.04.2011