Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Презентація "Канікули за кордоном" у Ялті
Презентація "Канікули за кордоном" у Ялті

6 и 7 травня о 16:00 на лазурному узбережжі Ялти відбудеться презентація "Канікули за кордоном" у конференц-залі готелю "Ореанда"

Презентація "Канікули за кордоном" у Ялті

Літні канікули вже не за горами, тому школярі, студенти та їх батьки замислюються над тим, де все ж таки провести майбутні канікули. Адже три місяці відпочинку - це досить великий термін часу і хочеться, щоб канікули залишили незабутні враження. Саме тому Освітня компанія "British Educational Company" вирішила провести презентацію "Канікули за кордоном", на якій можна дізнатися, як провести з користю, весело і цікаво канікули.

Канікули можна провести по-різному: відвідати оздоровчий табір, відвідати родичів, піти в похід з друзями або однокласниками, поїхати в екскурсійний тур. Існує багато варіантів. А можна поїхати до мовного табору Англії, Ірландії, Швейцарії чи якоїсь іншої країни, де буде різноманітна розважальна програма, а найголовніше - практика іноземної мови - англійської, французької, німецької, іспанської, італійської. Адже знання іноземної мови відкриває великі можливості.

Відвідати презентацію дуже корисно, тому що європейські табори дуже відрізняються від українських. Під час зустрічі ви дізнаєтеся всі відмінності й отримаєте відповіді на всі запитання щодо канікулярних програм за кордоном:

  • Які бувають програми: "Іноземна мова + Спорт"; "Іноземна мова + Музика або Танці"; "Спортивна академія"; "Інтенсивна мовна підготовка або підготовка до IELTS"; "Іноземна мова + Предмети" та інші;
  • Які види спорту представлені в таборах, методи роботи вчителів і тренерів;
  • Студенти яких країн відвідують мовні табори, з ким можна завести корисні знайомства;
  • Які чекають пізнавальні екскурсії та розваги;
  • Умови проживання;
  • Питання безпеки. Зустріч, супровід, трансфер.

Ми знаходимося напередодні травневих свят, коли з'являються перші теплі дні і всі хочуть їх провести на березі моря. Тому ми з радістю запрошуємо всіх жителів Ялти та гостей міста 6 і 7 травня о 16:00, за адресою: вул. Набережна ім. Леніна, 35/2, конференц-зал готелю "Ореанда".

Вхід на презентацію вільний, по реєстрації. Зареєструватися можна за тел. (050) 780-55-00 або на сайті компанії "British Educational Company" www.bec-dnepr.com

Освіта.ua
28.04.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!