Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Вивчення англійської на Мальті в Skylark School of English
Вивчення англійської на Мальті в Skylark School of English

Директор мальтійської школи вивчення англійської мови Skylark School of English Чарльз Міфсуд презентував у Києві програми школи, розповів про переваги та особливості навчання в Skylark School of English

Вивчення англійської на Мальті в Skylark School of English

Дорослих студентів у школі приваблює можливість проходження різних курсів англійської мови (стандарт - 20 уроків на тиждень, інтенсив - 30 уроків на тиждень, індивідуальні уроки з викладачами).

У центрі для бізнес-курсів (Business English Centre) викладаються різні напрями бізнес-англійської, в т.ч. тематичні тренінги (банківська справа, медицина, право, маркетинг і авіація). Високий рівень організації даних програм оцінили багато відомих компаній, які відправляють у Skylark своїх співробітників.

Вартість навчання на стандартній програмі - від 115 євро на тиждень в низький сезон і від 140 євро на тиждень у високий сезон. Курс бізнес-англійської коштує від 690 євро до 750 євро. Проживання в приймаючій сім'ї - від 120 євро до 145 євро на тиждень.

Для підлітків є літні та зимові канікулярні пакетні програми. Програма поєднує уроки з англійської мови (20 уроків на тиждень), проживання в приймаючій сім'ї на повному пансіоні, екскурсійно-розважальні заходи (11 заходів за 2-тижневий курс, 16 заходів за 3-тижневий курс).

Вартість пакетних програм для підлітків - від 960 євро за 2 тижні. Додатково оплачуються авіапереліт і візовий збір у посольстві.

Для дітей і батьків пропонується сімейна програма. Вона поєднує уроки англійської мови та програму позакласних заходів. Навчання дорослих і дітей проводиться в різних групах.

Вартість сімейної програми - від 1710 євро за 2 тижні для 1 батька і 1 дитини.Додатково оплачуються авіапереліт і візовий збір у посольстві.

Перевага навчання в Skylark - невеликий відсоток російськомовних студентів. Це дозволяє студентам з України по-справжньому зануритися у вивчення англійської мови.

З усіх питань про курси мальтійської школи вивчення англійської мови Skylark School of English звертайтеся до менеджерів освітнього агентства DEC education за тел.: (044) 390-76-24.

Довідка: Школа розташована в центральному районі міста Мсіда, неподалік від Мальтійського університету. Skylark в своєму розпорядженні має сучасну базу - просторі класи, які оснащені кондиціонерами, аудіо-, відеообладнанням, кафетерій, а також прекрасний сад.

Освіта.ua
21.04.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!