Вивчення англійської на Мальті в Skylark School of English

Директор мальтійської школи вивчення англійської мови Skylark School of English Чарльз Міфсуд презентував у Києві програми школи, розповів про переваги та особливості навчання в Skylark School of English

Вивчення англійської на Мальті в Skylark School of English

Дорослих студентів у школі приваблює можливість проходження різних курсів англійської мови (стандарт - 20 уроків на тиждень, інтенсив - 30 уроків на тиждень, індивідуальні уроки з викладачами).

У центрі для бізнес-курсів (Business English Centre) викладаються різні напрями бізнес-англійської, в т.ч. тематичні тренінги (банківська справа, медицина, право, маркетинг і авіація). Високий рівень організації даних програм оцінили багато відомих компаній, які відправляють у Skylark своїх співробітників.

Вартість навчання на стандартній програмі - від 115 євро на тиждень в низький сезон і від 140 євро на тиждень у високий сезон. Курс бізнес-англійської коштує від 690 євро до 750 євро. Проживання в приймаючій сім'ї - від 120 євро до 145 євро на тиждень.

Для підлітків є літні та зимові канікулярні пакетні програми. Програма поєднує уроки з англійської мови (20 уроків на тиждень), проживання в приймаючій сім'ї на повному пансіоні, екскурсійно-розважальні заходи (11 заходів за 2-тижневий курс, 16 заходів за 3-тижневий курс).

Вартість пакетних програм для підлітків - від 960 євро за 2 тижні. Додатково оплачуються авіапереліт і візовий збір у посольстві.

Для дітей і батьків пропонується сімейна програма. Вона поєднує уроки англійської мови та програму позакласних заходів. Навчання дорослих і дітей проводиться в різних групах.

Вартість сімейної програми - від 1710 євро за 2 тижні для 1 батька і 1 дитини.Додатково оплачуються авіапереліт і візовий збір у посольстві.

Перевага навчання в Skylark - невеликий відсоток російськомовних студентів. Це дозволяє студентам з України по-справжньому зануритися у вивчення англійської мови.

З усіх питань про курси мальтійської школи вивчення англійської мови Skylark School of English звертайтеся до менеджерів освітнього агентства DEC education за тел.: (044) 390-76-24.

Довідка: Школа розташована в центральному районі міста Мсіда, неподалік від Мальтійського університету. Skylark в своєму розпорядженні має сучасну базу - просторі класи, які оснащені кондиціонерами, аудіо-, відеообладнанням, кафетерій, а також прекрасний сад.

Освіта.ua
21.04.2011