Мовні курси для дорослих і дітей у iOR Shprachschule (Німеччина)

Школа німецької мови iOR пропонує якісне навчання німецькій мові та підготовку до здачі міжнародних іспитів з німецької мови

Мовні курси для дорослих і дітей у iOR Shprachschule (Німеччина)

У мовній школі можуть навчатися як діти, так і дорослі, адже школа пропонує курси німецької для дорослих (від 16 років) і курси німецької для дітей (9-15 років), а також сімейну програму вивчення німецької мови.

Дорослі студенти можуть пройти підготовчі курси для вступу в університет і здачі іспитів (TestDaF, DSH), курс для складання іспиту TELC, бізнес-курс німецької мови, підготовчий курс німецької B2, C1, C2.

Серед численних програм також пропонуються інтенсивні курси німецької мови, літні курси німецької мови, практика в Німеччині + вивчення мови, індивідуальні курси.

Курси німецької мови проводяться цілий рік. В основу концепції школи успішно покладено ділову, довірчу атмосфера; до кожного студента здійснюється індивідуальний підхід.

У залежності від пори року та побажань студентів складається культурна програма, яка включає екскурсії по місту та регіону, поїздки до Франції, Швейцарії, Італії, відвідування музеїв і виставок, дегустацію вин Кайзерштуля, поїздку в парк атракціонів Europa-Park, спортивні заходи, пікніки і багато іншого.

Вартість програми - від 230 євро на місяць залежно від обраного курсу. У вартість включені заняття за програмою курсу, тестування, розподіл за групами, сертифікат про закінчення курсу зі звітом учителя.

Додатково оплачуються проживання, харчування, експрес-пошта, комісійний збір за проживання, навчальні матеріали, консульський збір, медична страховка, трансфер з/в аеропорт, авіапереліт та реєстраційний збір для студентів, яким необхідна віза.

За докладною інформацією про курси німецької мови в iOR Shprachschule звертайтеся до менеджерів освітнього агентства Istudy за тел.: (044) 222-79-19, (044) 235-07-55.

Довідка: Школа німецької мови iOR Sprachschule знаходиться на півдні Німеччини в м. Фрайбург. Фрайбург - найпівденніше та найбільш сонячне велике місто Німеччини з населенням в 200 000 чоловік, розташоване між двома невеликими гірськими масивами, Кайзерштулем і Південним Шварцвальдом, на південному заході Німеччини. Незважаючи на значне для Німеччини населення, Фрайбург зберігає атмосферу маленького містечка.

Фрайбург - університетський центр Південної Німеччини, де кожен шостий житель - студент. Школа iOR Sprachschule є членом Асоціації німецьких приватних шкіл VDP, ліцензованим центром тестування TELC. Школа отримала сертифікацію BQM, а також є членом Асоціації німецької як іноземної мови FaDaF і офіційним освітнім центром Федерального відомства з питань міграції та біженців BAMF.

Освіта.ua
20.04.2011