Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Мовні курси для дорослих і дітей у iOR Shprachschule (Німеччина)
Мовні курси для дорослих і дітей у iOR Shprachschule (Німеччина)

Школа німецької мови iOR пропонує якісне навчання німецькій мові та підготовку до здачі міжнародних іспитів з німецької мови

Мовні курси для дорослих і дітей у iOR Shprachschule (Німеччина)

У мовній школі можуть навчатися як діти, так і дорослі, адже школа пропонує курси німецької для дорослих (від 16 років) і курси німецької для дітей (9-15 років), а також сімейну програму вивчення німецької мови.

Дорослі студенти можуть пройти підготовчі курси для вступу в університет і здачі іспитів (TestDaF, DSH), курс для складання іспиту TELC, бізнес-курс німецької мови, підготовчий курс німецької B2, C1, C2.

Серед численних програм також пропонуються інтенсивні курси німецької мови, літні курси німецької мови, практика в Німеччині + вивчення мови, індивідуальні курси.

Курси німецької мови проводяться цілий рік. В основу концепції школи успішно покладено ділову, довірчу атмосфера; до кожного студента здійснюється індивідуальний підхід.

У залежності від пори року та побажань студентів складається культурна програма, яка включає екскурсії по місту та регіону, поїздки до Франції, Швейцарії, Італії, відвідування музеїв і виставок, дегустацію вин Кайзерштуля, поїздку в парк атракціонів Europa-Park, спортивні заходи, пікніки і багато іншого.

Вартість програми - від 230 євро на місяць залежно від обраного курсу. У вартість включені заняття за програмою курсу, тестування, розподіл за групами, сертифікат про закінчення курсу зі звітом учителя.

Додатково оплачуються проживання, харчування, експрес-пошта, комісійний збір за проживання, навчальні матеріали, консульський збір, медична страховка, трансфер з/в аеропорт, авіапереліт та реєстраційний збір для студентів, яким необхідна віза.

За докладною інформацією про курси німецької мови в iOR Shprachschule звертайтеся до менеджерів освітнього агентства Istudy за тел.: (044) 222-79-19, (044) 235-07-55.

Довідка: Школа німецької мови iOR Sprachschule знаходиться на півдні Німеччини в м. Фрайбург. Фрайбург - найпівденніше та найбільш сонячне велике місто Німеччини з населенням в 200 000 чоловік, розташоване між двома невеликими гірськими масивами, Кайзерштулем і Південним Шварцвальдом, на південному заході Німеччини. Незважаючи на значне для Німеччини населення, Фрайбург зберігає атмосферу маленького містечка.

Фрайбург - університетський центр Південної Німеччини, де кожен шостий житель - студент. Школа iOR Sprachschule є членом Асоціації німецьких приватних шкіл VDP, ліцензованим центром тестування TELC. Школа отримала сертифікацію BQM, а також є членом Асоціації німецької як іноземної мови FaDaF і офіційним освітнім центром Федерального відомства з питань міграції та біженців BAMF.

Освіта.ua
20.04.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!