Вивчайте англійську та відвідайте Фестиваль у Брайтоні (Велика Британія)

Міжнародний мовний та навчальний центр Евенор Україна пропонує курси англійської мови та безкоштовний вхід на заходи фестивалю, який пройде у курортному містечку Брайтон

Вивчайте англійську та відвідайте Фестиваль у Брайтоні (Велика Британія)

З 3 по 25 травня 2011 року в курортному англійському містечку Брайтон відбудеться 42-й Фестиваль, який охоплює образотворче мистецтво, кіно, літературу, класичну та сучасну музику, хореографію, дитячі вистави.

Щороку в травні Брайтон прокидається і наповнюється красою, мистецтвом, життям завдяки насиченій програмі захоплюючих культурних подій. Це найбільший фестиваль подібного роду в Англії.

Організатори фестивалю роблять акцент на мистецтві, тому щороку вони запрошують кількох відомих європейських зірок у різних сферах культури. Цього року ізюминкою театральної програми фестивалю буде візит знаменитого шекспірівського театру "Глобус", який привезе п’єсу "Ромео та Джульєтта". У жанрі перформенсу цікавість представляє проект канадців Мішеля Лем’ю та Віктора Пільона - оригінальна суміш танцю, звуку, анімації та інших мистецтв.

Усі бажаючі, які забронюють мовний курс у Брайтоні, отримають право вільного входу на безліч заходів фестивалю.

Зареєструватись на травневий курс англійської мови в Брайтоні ви можете у Міжнародному мовному та навчальному центрі Евенор Україна за тел.: (044) 287-32-27, e-mail: mail@evenor.ua.

Освіта.ua
14.04.2011