Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Вивчайте англійську та відвідайте Фестиваль у Брайтоні (Велика Британія)
Вивчайте англійську та відвідайте Фестиваль у Брайтоні (Велика Британія)

Міжнародний мовний та навчальний центр Евенор Україна пропонує курси англійської мови та безкоштовний вхід на заходи фестивалю, який пройде у курортному містечку Брайтон

Вивчайте англійську та відвідайте Фестиваль у Брайтоні (Велика Британія)

З 3 по 25 травня 2011 року в курортному англійському містечку Брайтон відбудеться 42-й Фестиваль, який охоплює образотворче мистецтво, кіно, літературу, класичну та сучасну музику, хореографію, дитячі вистави.

Щороку в травні Брайтон прокидається і наповнюється красою, мистецтвом, життям завдяки насиченій програмі захоплюючих культурних подій. Це найбільший фестиваль подібного роду в Англії.

Організатори фестивалю роблять акцент на мистецтві, тому щороку вони запрошують кількох відомих європейських зірок у різних сферах культури. Цього року ізюминкою театральної програми фестивалю буде візит знаменитого шекспірівського театру "Глобус", який привезе п’єсу "Ромео та Джульєтта". У жанрі перформенсу цікавість представляє проект канадців Мішеля Лем’ю та Віктора Пільона - оригінальна суміш танцю, звуку, анімації та інших мистецтв.

Усі бажаючі, які забронюють мовний курс у Брайтоні, отримають право вільного входу на безліч заходів фестивалю.

Зареєструватись на травневий курс англійської мови в Брайтоні ви можете у Міжнародному мовному та навчальному центрі Евенор Україна за тел.: (044) 287-32-27, e-mail: mail@evenor.ua.

Освіта.ua
14.04.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!