Літні курси німецької мови в мовній школі Cultura Wien (Австрія)

Центр німецької культури "Відерштраль" в рамках свого освітнього проекту "Campus DA-CH" пропонує старшокласникам і студентам літні курси німецької мови у Відні

Літні курси німецької мови в мовній школі Cultura Wien (Австрія)

У період з 3 по 30 липня 2011 року іноземні студенти Cultura Wien вивчатимуть німецьку мову, а також братимуть участь у культурних (відвідування музеїв, концертів), спортивних (волейбол, уроки танців, плавання) і загальних заходах (вечірки, барбекю).

Студенти Cultura Wien проживатимуть в молодіжній резиденції, яка складається з 300 одномісних кімнат площею 18 кв. м. У кожній кімнаті є душ, санвузол, кухонна плита і холодильник. Резиденція є однією з найсучасніших у Відні.

По закінченні курсу всі студенти отримають сертифікат мовної школи Cultura Wien.

У вартість курсів входять уроки німецької мови, забезпечення навчальними матеріалами, сертифікат, проживання, переклад документів, консульський збір, страховка, трансфер і супровід. Додатково оплачуються проїзд та харчування.

Отримати додаткову інформацію про літні мовні курси у Cultura Wien, а також забронювати місця ви можете у адміністратора центру німецької культури "Відерштраль" за тел. (044) 239-31-45.

Довідка:
Cultura Wien - мовна школа в серці Відня, пропонує курси німецької мови різних рівнів і тривалості протягом року. Школа заснована в 1987 році і входить до складу співтовариства CAMPUS AUSTRIA, організації відомих мовних шкіл з контролем якості освітніх послуг.

Освіта.ua
12.04.2011