Літні мовні курси у приватній школі Language Studies Canada

Канадська приватна школа Language Studies Canada і освітнє агентство "А-пріорі" пропонують 4-тижневі літні мовні курси для українців у віці від 18 років

Літні мовні курси у приватній школі Language Studies Canada

У програму включені 20 уроків англійської мови. Всі учасники програми забезпечуються навчальними матеріалами і доступом до мережі Інтернет.

Після уроків студентам надається безліч можливостей провести час з користю і задоволенням: походи в театр, музеї та виставки, огляд визначних пам'яток, спортивні заходи, екскурсії (Ніагарський водоспад, Вістлер, Квебек Сіті та інші).

Вартість програми - 1592 долара. Додатково оплачуються реєстраційний збір, консульський збір, трансфер, медична страховка та авіапереліт.

Період дії пропозиції: 4 - 29 липня 2011 року.

З усіх питань про літню програму вивчення англійської мови в приватній школі Language Studies Canada звертайтеся до менеджерів освітнього агентства "А-пріорі" за тел. (044) 221-78-99.

Довідка:
LSC (Language Studies Canada) - це перша приватна і одна з найбільших мовних шкіл Канади, яка заснована у 1962 році. Школа пропонує високоякісне академічне навчання та організоване дозвілля. Школа LSC входить у різні канадські і міжнародні організації і зарекомендувала себе як навчальний заклад з високою якістю і рівнем навчання. Великий вибір програм дає можливість студентам отримати якісне навчання та цікаве дозвілля.

Освіта.ua
12.04.2011