Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Літні мовні курси у приватній школі Language Studies Canada
Літні мовні курси у приватній школі Language Studies Canada

Канадська приватна школа Language Studies Canada і освітнє агентство "А-пріорі" пропонують 4-тижневі літні мовні курси для українців у віці від 18 років

Літні мовні курси у приватній школі Language Studies Canada

У програму включені 20 уроків англійської мови. Всі учасники програми забезпечуються навчальними матеріалами і доступом до мережі Інтернет.

Після уроків студентам надається безліч можливостей провести час з користю і задоволенням: походи в театр, музеї та виставки, огляд визначних пам'яток, спортивні заходи, екскурсії (Ніагарський водоспад, Вістлер, Квебек Сіті та інші).

Вартість програми - 1592 долара. Додатково оплачуються реєстраційний збір, консульський збір, трансфер, медична страховка та авіапереліт.

Період дії пропозиції: 4 - 29 липня 2011 року.

З усіх питань про літню програму вивчення англійської мови в приватній школі Language Studies Canada звертайтеся до менеджерів освітнього агентства "А-пріорі" за тел. (044) 221-78-99.

Довідка:
LSC (Language Studies Canada) - це перша приватна і одна з найбільших мовних шкіл Канади, яка заснована у 1962 році. Школа пропонує високоякісне академічне навчання та організоване дозвілля. Школа LSC входить у різні канадські і міжнародні організації і зарекомендувала себе як навчальний заклад з високою якістю і рівнем навчання. Великий вибір програм дає можливість студентам отримати якісне навчання та цікаве дозвілля.

Освіта.ua
12.04.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!