Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Літні канікули та вивчення англійської мови в літніх центрах Kaplan International
Літні канікули та вивчення англійської мови в літніх центрах Kaplan International

Kaplan International та освітнє агентство DEC Education запрошують підлітків провести літні канікули та вивчити англійську мову в коледжах Великобританії

Літні канікули та вивчення англійської мови в літніх центрах Kaplan International

Коледжі Kaplan International добре знайомі нашим студентам, оскільки багато хто проходить у цих коледжах програми підготовки до подальшого навчання в англійських університетах.

Серед численних програм коледжі пропонують канікулярні мовні курси для дітей та підлітків.

Центр Kaplan на базі лондонського університету Кінгстон приймає підлітків 14-17 років з різних країн і забезпечує можливість не тільки пройти курс англійської мови, відвідати безліч цікавих екскурсій, а й відчути себе студентом британського вишу, адже слухачі вчаться й живуть у студентському містечку, розташованому в південно-західному Лондоні.

Тих, хто цінує камерну атмосферу, індивідуальний підхід і високі стандарти безпеки, запрошує літній центр Kaplan в містечку Торкі (південне узбережжя Англії).

Торкі - затишне, спокійне місто на морі, яке називають Англійська Рів'єра. Тут фантастичний клімат, нескінченні піщані пляжі та мальовничі околиці.

У Торкі школа вивчення англійської знаходиться у Вікторіанському особняку. Учні живуть у приймаючих сім'ях.

Особливість центру - дуже невеликий відсоток російськомовних учнів, що важливо для тих, хто хоче повністю «зануритися» в англомовне середовище в період літніх канікул. Вік учнів - 14-17 років.

Для дорослих студентів (від 16 років) Kaplan International пропонує курси вивчення англійської мови в Баті, Борнмуті, Кембриджі, Манчестері, Оксфорді, Сейлсбурі, Торкі та Лондоні.

Типи курсів: канікулярний, стандартний, інтенсивний, бізнес-англійська, підготовка до TOEFL, IELTS та Кембріджських іспитів.

За додатковою інформацією про початок курсів, їхню тривалість та вартість звертайтеся до освітнього агентства DEC Education за тел. (044) 390-76-24.

Освіта.ua
12.04.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!