Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Курси англійської мови в Anglo-Continental School (Великобританія)
Курси англійської мови в Anglo-Continental School (Великобританія)

7 квітня 2011 року представник мовної школи Anglo-Continental School Александер Фіцнер провів у Києві консультаційний семінар щодо програм вивчення англійської мови

Курси англійської мови в Anglo-Continental School (Великобританія)

Фіцнер докладно зупинився на бізнес-курсах, що пропонуються школою Anglo-Continental. Особливою популярністю серед іноземних студентів на цей час користуються курси "англійська для бізнесу" і "англійська для медичних працівників". Середній вік студентів на цих програмах - 23 роки.

На ці курси приймаються як студенти профільних вузів, яким необхідні додаткові знання англійської термінології, так і працюючі професіонали. У середньому в групі займається до 6 чоловік, що, безумовно, позитивний факт - кожному студенту гарантована увага викладача.

Серед численних програм Anglo-Continental також проводяться програми для керівників вищої ланки (Executive courses). Контингент учнів - це керівники компаній, співробітники, що займають високі посади, і власники бізнесу. Для учнів цієї категорії передбачений окремий навчальний блок (Executive centre). Середній вік студентів - 37 років.

Програми проводяться на індивідуальній основі і в міні-групах. При складанні курсу враховуються індивідуальні вимоги клієнта, також можлива розробка програм за запитом.

Крім курсів для дорослих, великою популярністю користуються програми для дітей, які проводяться безпосередньо в навчальному центрі, а також на базі партнерської приватної школи.

Мовна школа Anglo-Continental School розташована у курортному містечку Борнмут, яке славиться приємним м'яким кліматом, чистими піщаними пляжами. Є можливість без проблем дістатися Лондона. Тому багато сімей обирають мовну школу Anglo-Continental School ще і як місце сімейного відпочинку.

За додатковою інформацією щодо навчання в мовній школі Anglo-Continental School ви можете звернутися до менеджерів освітнього агентства DEC Edication за тел. (044) 390-76-24.

Освіта.ua
11.04.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!