Вивчення італійської мови в Dilit International House Rome (Італія)

Школа International House Dilit Rome пропонує широкий вибір навчальних програм для дорослих та підлітків від 16 років

Вивчення італійської мови в Dilit International House Rome (Італія)

Школа Dilit International House офіційно визнана Міністерством освіти Італії і спеціалізується на викладанні італійської мови як іноземної з 1974 року.

Dilit IH Rome пропонує такі курси: загальна італійська, бізнес-італійська, Рим для 50+, італійська через театр/пісню/кіно/стиль/моду, італійська та кулінарія (навчання через приготування блюд у будинку вчителя), підготовка до вступу в університет та академічний рік.

Школа приймає студентів протягом усього року. Розпочати навчання можна щотижня (окрім початкового рівня).

Студенти Dilit International House Rome мають можливість обрати варіант проживання: приймаюча родина, квартира, що здається студентам, чи готель. Проживання у родині надасть можливість додаткового спілкування, а також допоможе зануритись у культуру та національні традиції корінного населення.

Заняття проводяться у групах до 14 чоловік, у маленьких групах чи в індивідуальному порядку. Після занять студенти можуть відпочити та взяти участь у цікавих розважальних та екскурсійних програмах.

За додатковою інформацією щодо навчальних програм у Dilit International House Rome, їхньої тривалості та вартості звертайтеся до менеджерів міжнародної організації International House Київ за тел. (044) 238-98-70, (044) 238-97-96.

Освіта.ua
05.04.2011