Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Вивчення італійської мови в Dilit International House Rome (Італія)
Вивчення італійської мови в Dilit International House Rome (Італія)

Школа International House Dilit Rome пропонує широкий вибір навчальних програм для дорослих та підлітків від 16 років

Вивчення італійської мови в Dilit International House Rome (Італія)

Школа Dilit International House офіційно визнана Міністерством освіти Італії і спеціалізується на викладанні італійської мови як іноземної з 1974 року.

Dilit IH Rome пропонує такі курси: загальна італійська, бізнес-італійська, Рим для 50+, італійська через театр/пісню/кіно/стиль/моду, італійська та кулінарія (навчання через приготування блюд у будинку вчителя), підготовка до вступу в університет та академічний рік.

Школа приймає студентів протягом усього року. Розпочати навчання можна щотижня (окрім початкового рівня).

Студенти Dilit International House Rome мають можливість обрати варіант проживання: приймаюча родина, квартира, що здається студентам, чи готель. Проживання у родині надасть можливість додаткового спілкування, а також допоможе зануритись у культуру та національні традиції корінного населення.

Заняття проводяться у групах до 14 чоловік, у маленьких групах чи в індивідуальному порядку. Після занять студенти можуть відпочити та взяти участь у цікавих розважальних та екскурсійних програмах.

За додатковою інформацією щодо навчальних програм у Dilit International House Rome, їхньої тривалості та вартості звертайтеся до менеджерів міжнародної організації International House Київ за тел. (044) 238-98-70, (044) 238-97-96.

Освіта.ua
05.04.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!