Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Канікули за кордоном із привабливими знижками від Евенор Україна
Канікули за кордоном із привабливими знижками від Евенор Україна

Вже скоро в школах почнуться канікули, і батьки замислюються, чим зайняти дітей, щоб вони відпочили та вдосконалили знання іноземної мови

Канікули за кордоном із привабливими знижками від Евенор Україна

Звичайно, найліпша можливість подарувати своїй дитині незабутні враження – відправити її в літній табір, де, занурившись в англійську, французьку або іншу іноземну мову, діти зможуть побачити на власні очі відомі всьому світу місця, наприклад, ліс, в якому жив Робін Гуд.

Крім того, після занять діти матимуть нагоду займатися улюбленою справою, брати участь у спортивних та розважальних заходах.

Якщо ваша дитина вже була в закордонному таборі, то питань не виникає, як все організувати. А якщо це вперше?

6 квітня 2011 року о 15.00, Міжнародний мовний та навчальний центр "Евенор Україна" запрошує на зустріч з компетентними представниками закордонних літніх таборів Майдою Інслер та Олександром Фіцнером.

Зустріч відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Шота Руставелі 17, оф.1, дзвінок номер 9.

Протягом зустрічі ви зможете не тільки детально все розпитати, а й забронювати місця з привабливими знижками.

За детальною інформацією звертайтеся до менеджерів Міжнародного мовного та навчального центру "Евенор Україна" за тел. (044) 287 32 27, e-mail: natalia@evenor.com.ua.

Освіта.ua
01.04.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!