Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Курси англійської мови для всіх у Туреччині
Курси англійської мови для всіх у Туреччині

Агенція з освіти за кордоном "А-пріорі" надає можливість відвідати сонячний курорт Фетхіє у Туреччині та вивчити англійську мову, проживаючи в британській родині

Курси англійської мови для всіх у Туреччині

Понад дві тисячі британських сімей проживають у Фетхіє протягом року, а ще близько 6 тисяч британців приїзджають до цього містечка влітку.

Родзинкою цих курсів є можливість обрати відповідний формат занять: базовий - для любителів відпочинку та розваг, інтенсивний – для студентів які цінують свій час, бізнес курс – для кар’єри, дитячій табір – веселощі для найменших учнів, або навіть сімейний курс - батьки вивчають мову, а діти з користю і під наглядом викладачів навчаються та бавляться.

Діти проводять час у спортивному таборі Фетхіє, в якому доступні декілька видів розваг на воді: кайаки, водне поло, човники з прозорим дном та екскурсії.

Двотижнева програма для дорослого коштує від 615 евро.

Терміни та детальні умови курсів у м. Фетхіє ви можете дізнатися у менеджерів освітньої агенції "А-пріорі" за тел. (044) 221-78-99

Освіта.ua
28.03.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!