Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Літні канікули у Брайтоні (Велика Британія)
Літні канікули у Брайтоні (Велика Британія)

З 1 по 14 серпня 2011 року Ardmore Language Schools та агенція з освіти за кордоном "Istudy" запрошують українських дітей та підлітків 9-17 років взяти участь у захоплюючій програмі від Brighton College

Літні канікули у Брайтоні (Велика Британія)

Брайтон розташований на південному узбережжі Англії в графстві East Sussex, на березі протоки Ла-Манш. Місто є відомим морським курортом країни. У ньому поєднується історія, мистецтво, торгівля і пляжі, що робить його привабливим і популярним місцем.

Програма розрахована на два тижні, протягом яких дозвілля дітей буде в рівній мірі присвячене освітнім і розважальним цілям: викладання англійської мови 15 годин на тиждень, екскурсії до Лондону й по Брайтону, різноманітні гуртки за інтересами, спортивні секції.

У класі буває не більше 15 учнів. Учасники програми будуть розміщені по 2-3 людини в кімнаті.

Вартість двотижневого навчання у Брайтоні - 1550 євро. У цю ціну входять: триразове харчування, 30 уроків англійської мови, страховка, проживання, екскурсії, спортивні та розважальні заходи, супровід керівника, трансфер з/до аеропорту, а також послуги агентства з освіти за кордоном "Istudy". Додатково оплачується авіапереліт.

По завершенні програми всі учні отримують сертифікат про закінчення курсів.

Детальніше про літні канікули в Брайтоні ви можете дізнатися у менеджерів освітньої агенції "Istudy" за тел. (044) 235-07-55, 222-79-19.

Довідка:
До числа Ardmore Language Schools входять 13 престижних освітніх установ Англії. Разом з навчанням викладачі Ardmore Language Schools приділяють увагу спортивно-розважальній та культурній програмам.

Освіта.ua
27.03.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!