Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Літні канікули у Нью-Йорку
Літні канікули у Нью-Йорку

З 17 по 31 липня 2011 року освітня організація English Study Centers та освітня агенція "Istudy" запрошують українських підлітків 12-17 років взяти участь у захоплюючій програмі Classic New York

Літні канікули у Нью-Йорку

Нью-Йорк - це культурний, комунікаційний і фінансовий центр США, що займає лідируючі позиції в сфері політики, освіти, промисловості, торгівлі і транспорту.

Заняття проводитимуться на базі Nyack University, який розташований на березі річки Гудзон всього у 50 кілометрах від Manhattan.

Програма розрахована на два тижні з інтенсивними заняттями англійською мовою і активним різноманітним відпочинком: викладання англійської мови 15 годин на тиждень, екскурсії, різноманітні гуртки за інтересами, спортивні секції.

У класі буває не більше 15 учнів. Учасники програми будуть розміщені по 2 дитини в кімнаті.

Вартість поїздки на два тижні в Нью-Йорк - 2350 доларів США. У цю ціну входять: триразове харчування, 30 уроків англійської мови, проживання, екскурсії, спортивні та розважальні заходи, страховка, трансфер з/в аеропорт, а також послуги агентства з освіти за кордоном "Istudy". Додатково оплачується авіапереліт.

По завершенні програми всі учні отримують сертифікат про закінчення курсів.

Детальніше про літні канікули у Нью-Йорку ви можете дізнатися у менеджерів агенції з освіти за кордоном "Istudy" за тел. (044) 235-07-55, 222-79-19.

Довідка:
English Study Centers - це освітня організація, що об'єднує школи з вивчення англійської мови, які розташовані в англомовних країнах. English Study Centers акредитована в США та Великобританії.

Освіта.ua
27.03.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!